Star-Studded: geriausios Niujorko mados savaitės dienos

Kaia Gerber and Cindy Crawford
Neil Rasmus / BFA / REX / Shutterstock

Jonathan Borge

Rugsėjo 14, 2017 m. @ 15:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Tai nuostabiausias metų laikas!

Ne, Kalėdų Senelis nevyksta. Vietoj to, mes oficialiai pradėjome “Niujorko mados savaitę”, kuri jau padavė mus su tokiu vėlyvu nakties šališkumu, kurį pasiekėme už ketvirtą puodelį kavos, kad liktų nemiegotas. Kai kurios įžymios partijos jaučiasi labiau mieguistos, puikiai suplanuotos kokteilio valandos, tačiau “Fashion Week” metu žmonės nebijo mesti.

Įveskite “Off-White” dizainerį Virgilą Ablohą ir “Bella Hadid” modelį. Trečiadienį duetas nukreipė į “Schousco” Madisono auklės flakaną, siekdamas pagaminti stiklą iki 2017 m. “Misshapes” buvo pasiruošę oficialiai išpjauti džemus, tačiau Ablohas ir Hadidas perėmė, todėl mums labai įdomu, ką tiksliai jie laikosi savo grojaraščiuose. Prasau pasidalinti?

Pat McGrath surengė vogiuką – taip, jūs perskaitėte, kad teisinga “Gotham” mados šventė savo “Labs” grožio liniją. Natūralu, kad McGrathas atneša tik geriausius, todėl supermodelis Naomi Campbell buvo kambaryje kartu su Amanda Lepore, Cardi B, Tracee Ellis Ross, Sofia Richie ir Pamela Anderson. Jei tai nėra laukinių svečių sąrašas, mes nežinome, kas yra.

Tomas Ford, be abejo, atnešė magiją, kai jis atidarė savo naujausią kolekciją ir pradėjo savo “Fucking Fabulous” kvapą. Taip, vakarėlis buvo tikrai pasakiškas, ir Karlie Klossas jį apkabino drauge Joan Smalls.

Vėliau savaitę Kim Kardashian, Naomi Campbell, Kaia Gerber ir beveik kiekvienas modelis įsivaizduoti įsiveržė į “Public Hotel” ant stogo “Mert Alas” ir Marcus Piggott naują knygą. Tą pačią naktį Rihanna pavogė pasirodymą sunkiai praleistoje geltonoje pasėlių viršuje su sijonu, užpulta už jos “Fenty Beauty” šventės.

Cindy Crawford ir Kaia Gerber (aukščiau) Pasidalijo žavinga motina-dukra naktį Indochine, kur jie šventė Re / Done ir Levi kapsulės kolekciją, o Mados verslas pasveikino Seleną Gomezą ir Jarredą Leto už 500 galų ir Aleksandro Wango būrius, kurie pasirodė anksčiau ryto po jo pasirodymo. 

SUSIJĘ VIDEO: Bella Hadido scenose Stiliuje Padengti šaudyti

Be abejo, šalys buvo apšviestos. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte geriausią iki šiol.

Contents

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5