Ką dėvėti Super Bowl partijai

Ar žinojote, kad Super Bowl yra šį sekmadienį?! Jei jūs, kaip ir aš, supratau tai, tada jūs, kaip ir man, reikia aprangos. Nes net jei nesate tikras futbolas ar sportas šiuo klausimu, jūsų gyvenime yra kažkas, kas yra, ir kažkas tikriausiai sustos į “Super Bowl” vakarėlį (arba leis jums surengti vieną, aš ne kartaus, Aš pažadu). Bent mes visi turime sidabrinį pamušalą, kuris yra Lady Gaga pusantro laiko pasirodymas, kurio laukiame.

Gerai, bet grįžk prie “Super Bowl” mados dilema. Yra dvi komandos, o tai reiškia, kad galite rinktis iš dviejų galimų komplektų. Ir norėdami sutaupyti “Googling” problemų, šios komandos yra “New England Patriots” ir “Atlanta Falcons”. Kuri pusė esate? Galbūt šie komplektai bus lemiamas veiksnys. Parduok juos žemiau.

VIDEO: “Lady Gaga” paskelbia “2017 Super Bowl” pusantros dienos pasirodymą

 

Jei esate komanda patriotai

Komandos spalvos: tamsiai raudona, balta, sidabrinė

Super Bowl Outfit - Patriots
Mandagumas (5)

Parduokite išvaizdą: “Patriots beanie”, 25 Lt; proshop.patriots.com. Jennifer Fisher auskarai, $ 285; net-a-porter.com. M.I.h. džemperis, 250 $; net-a-porter.com. “Re / Done” džinsai, $ 265; intermixonline.com. Rebecca Minkoff sankaba, 75 USD; shopbop.com. Mikroautobusų sportiniai bateliai, 55 USD; vans.com.

Jei esi komandos vergovė

Komandos spalvos: Juoda, raudona ir balta

Super Bowl Outfit - Falcons
Mandagumas (5)

Parduokite išvaizdą: “Atlanta Falcons Beanie”, 25 Lt; nflshop.com. Oscar de la Renta auskarai, 425 USD; net-a-porter.com. “Wilfred Free” suknelė, 49 USD (iš pradžių 75 USD); Aritzia.com. MM6 krepšys, 475 $; shopbop.com. Todo batai, 770 USD; farfetch.com.