Josephine Skriver apie tai, kas norėtų būti mados savaitės pavyzdžiu

6:00 RYTO. – Laikas atsikelti

Mano žadintuvas išsijungia! Laikas pakilti ir pradėti dieną. Mano pirmoji dienos šou yra ne per anksti, taigi aš gulėjau šiek tiek vėliau nei įprasta.

6:30 A. M. – ryto darbo diena

Prieš pradedant pirmąjį pokalbį, greitai treniruoju

7:00 A.M. – suknelė

Kadangi aš tiesiog žiūriu šou ir nenusileidžia šiandien, aš išskleisiu gatvės stiliaus draugišką aprangą, kuri yra įdomus ir šiek tiek iš ten, todėl mane pastebėjau gatvės stiliaus fotografai.

7:30 A. M. – pusryčiai

Kai kur geros ryto energija, aš einu keletą riešutų ir uogų avižinių dribsnių. Mano pirmasis šou yra netoli mano viešbučio, todėl aš nusprendžiau vaikščioti ir pasimėgauti trapiais krituliais. Malonu gauti keletą minučių iki pasirodymų ir gauti šiek tiek šviežio oro.

08:00. – Įsiregistruoti

Čia mes einame! Aš pateksiu į savo pirmąjį pasirodymą, įsiregistruosiu ir pradėsiu plaukus ir makiažą. Sėdėdamasis makiažo kėdėje, aš įdėjau savo ausines į zoną ir rengiasi šou.

VIDEO: modeliai su garsiais tėvais

9:00 RYTO. – Plaukai ir makiažas

Čia yra daugybė draugų, kuriuos aš sukūriau per daugelį metų, ir mes kalbėtis ir pasivyti prieš prasidedant beprotybei. Aš iš tikrųjų susipažinou su dviem savo artimiausiais draugais, Romee ir Jasmine, “Louis Vuitton” šou jau beveik prieš penkerius metus. Laikas tikrai skristi!

10:00 RYTO. – paruoštas runway

Aš einu per savo išvaizdą, kad įsitikintumėte, jog man patogu vaikščioti su jais.

10:30 A. M. – Rodyti apie pradžią!

Stovėdamas eilėje, laukdamas, kol pateksiu į mano įėjimą, aš traukiu atgal į pečius, giliai įkvėpdamas ir vaikščiojau.

12:00. – greitas užkandis

Po mano pirmojo pasirodymo supratau, kad šiandien neturėsiu laiko pietums, taigi, norėdamas išvengti savo pakabos (aš tikrai pasislenauju), aš naudoju greitą maitinimo bloką, kad galėčiau išlaikyti savo energiją. Mano mados savaitės maišelį visada įdaru užkandžiai!

12:30 P.M. – Rodyti # 2

Iki kito šou! Kaip jūs tikriausiai galite pasakyti, “Fashion Week” pertraukos nėra per daug.

1:00 P.M. – Įsiregistruoti

Aš užsiregistravau savo kitame šou ir vėl einu per plaukų ir makiažo procesą. Aš kasti per savo maišelį už daugiau užkandžių ir atsigulti mišrių riešutų ir vaisių.

VIDEO: 14 modelių, kuriuos mėgstu sekti Snapchat

2:30 P.M. – paruoštas runway

Laikas sudaryti užkulisius! Nors aš vaikščiojau daugiau šou, nei galiu pasikliauti, aš visada gaunu susijaudinto nervingumo pojūtį, prieš pradėdamas eiti į podiumą – geriausiu būdu!

5:30 P.M. – Keliaukite į kitą parodą

Mano kitas šou yra šiek tiek per toli, kad vaikščioti, kad užimčiau automobilį ir valgykiu dar keletą užkandžių (aš tau pasakiau, kad mano maišelyje yra gėrybių!).

6:00 P.M. – Įsiregistruoti

Čia mes einame dar kartą! Laikas patikrinti ir padaryti plaukus ir makiažas. Aš pasivaikščioju su kai kuriais draugais užkulisiuose, mes visi šiek tiek gąsdiname nuo miego šiuo metu, bet mes visi sutinkame, kad tai tikrai verta mados savaitės įspūdžių!

7:30 P.M. – paruoštas runway

Paskutinis katės dienos proga! Aš esu taip išnaudotas, bet gaunu antrą vėją iš aukšto energijos ir jaudinančių vibracijų.

9:30 P.M. – Po partijos

Šiandien aš neturiu jokios įrangos, tai reiškia, kad turiu laiko eiti po vakarėlio! Man patinka susimąstyti su savo draugais ir praleisti laiką su jais iš KTT. Aš spritz dėl kai kurių Victoria’s Secret naujausias kvapas, Meilė ir eiti į arfter-party vieta. Vienas iš mano mėgstamiausių vakarėlių prisiminimų buvo iš “Versace” vakarėlio su “Prince”. Matydamas jį realiame gyvenime buvo toks svarbus dalykas.

2:00 A. M. – Laikas eiti namo

Grįžtu atgal į viešbutį ir aš taip pasiruošęs įlipti į lovą. Turiu išgirsti kelias valandas miego, kurį aš gavau šią savaitę!

2:30 A. M. – Pasirengimas nakčiai

Galų gale aš visada grąžinsiu savo makiažą, ir aš nusprendžiau šį vakarą praleisti naktinę kaukę. Vietoj to aš įdėjau sunkų veido kremą. Turite būti atsargiems, kad pernelyg dirbtumėte, nes jūsų oda yra tikrai jautri nuo visų skirtingų makiažų, ateinančių ir išjungiančių jūsų veidą visą dieną.

SUSIJĘ: Chic Street Style iš Niujorko mados savaitės

3:00 A. M. – Galiausiai, laikas miegoti

Aš einu miegoti (su mano telefonu garsiai, tik tuo atveju, jei gaunu skubios pagalbos iškvietimą susitikti su dizaineriu). Mada niekada nemiega!

Jūs neturite idėjos apie tai, ko jūs einate, o jūs kaip nors einate su srautu, ir jūs atsigaižiate ir atrodote “kaip aš išgyvenau?” Bet po dviejų savaičių tu atrodai: “Aš negaliu laukti, kol grįšiu”. Jūs visa tai darote dėl skubėjimo, kurį galite vaikščioti KTT. Visi žiburiai ir žmonės, žvelgdami į tave, ir visi “glitz”, verta visko. Aš visada galvojau: “Aš tai dalis?” Aš taip dėkingas, kad turiu tai padaryti ir vis dar esu. Esant toje kilimo-tūpimo tako, niekas niekada negali to pajusti nuo tavęs.