“Joe Jonas” naujosios ūsos – tai labiausiai ginčytina VMA tema

“2017 m. MTV Video Music Awards” bus tikrai populiari šou, tačiau, kaip įžeidimai pradėjo atvykti į raudoną kilimėlį prieš sekmadienio ceremoniją, labiausiai ginčytina nakties dalis buvo ne pralaimėjimas ar kitas Kanye-Taylor momentas. Vietoj to, internetas buvo padalintas į naujus “70-ųjų ūsų” Joe Jono kūrinius.

Joe Jonas VMA Mustache - Embed
Jesse Grant / Getty

Jonas pirmą kartą debiutavo “stache aturday night” (aukščiau), Atlikdamas su savo grupe DNCE “Best New Artist Night”, skirtą VMA savaitgaliui, tačiau nauji veido plaukai neprasidėjo, kol buvusi “Disney” žvaigždė pasirodė sekmadienio vakarą ant raudono kilimo. “Tortas prie vandenyno” dainininkas suporavo savo storus naujus veido plaukus su ištemptu užraktu ir baltu ir purpuriniu bedazzled tuksu, o tai reiškia, kad naujos ūsos nebuvo vienintelis teiginys, kurį jis padarė ant kilimo.

VIDEO: VMA pagal numerius

“Twitter” sparčiai sprogo, reaguodamas į naują išvaizdą, kai kurie ventiliatoriai visiškai retro stiliaus.

Bet ne visos reakcijos buvo naudingos “stache”. “Joe Jonas turi prarasti ūsus”, – rašė vienas “Twitter” naudotojas, o kitos apžvalgos nebuvo tokios švelnios.

SUSIJĘS: Lorde atvyko į VMA violetinės spalvos princesės suknele

Čia tikimasi, kad jis nepasieks, kai jis yra “Bučydamas nepažįstamas”. Žiūrėkite daugiau iš “2017 MTV Video Music Awards” raudono kilimo mūsų galerijoje..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 2