Žiūrėkite visus “Look Out” iš “Teen Choice Awards 2017” “Red Carpet”

Raudona Carpet
Getty (3)

Mari Kasanuki

13.08.1 2017 @ 7:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Vyksta 2017 m. “Teen Choice Awards” ir žvaigždės susirinko Los Andželo “Galen” centre, kad pamatytų, kas nuves į banglentę.

Šiais metais devynioliktaisiais ceremonija pagerbia paauglių mėgstamus filmus, televizijos laidas, muziką, madą, komedijas ir skaitmenines žvaigždes. “Miley Cyrus” yra pasirengusi priimti “Ultimate Choice Award”, parodos aukščiausią garbę, ir Louis Tomlinson, Rita Ora bei duetas Rae Sremmurd. “Bruno Marsas” gauna “Visionary” apdovanojimą, o “Maroon 5” turi priimti Dešimtmečio apdovanojimą.

Tačiau prieš tuos piktnaudžiavimo burlenčių apdovanojimus perduodama gyvai transliuojamai transliacijai, kuri eina po 8 val. “ET on Fox” – mados. Norėdami pamatyti raudoną kilimą, žvaigždės, panašios į “Zendaya”, išleido savo stilių “A-games” ir išleido žaismingas puses. Ji vaikščiojo žvilganti pižama, įkvėpta dryžuota Ashish, atsiskiria ir uždengė išvaizdą su apsiaustais striukės sandalais.

VIDEO: 10 geriausių “Zendaya Instagrams”

 

Slinkite žemyn, kad sužinotumėte, kokios įžymybės nešiojo “Teen Choice Awards” raudoną kilimėlį.