Dizaineriai: Thakoon atskleidžia pirmąją garsenybę, kuri niekada nešiojo savo dizainą

“Designers ‘Firsts” – tai serija, kurioje patyrę dizaineriai prisimena savo pirmuosius svarbiausius savo karjeros etapus. Pirmasis: Thakoon Panichgul, kuris parodys savo 2017 metų pavasario kolekciją 7 val. ET vasario 9 d. Niujorko mados savaitės metu.

Pirmą kartą žinojau, kad noriu tapti dizaineriu: Kai buvau vidurinėje mokykloje, renka mados žurnalus ir kiekvieną šeštadienį rytą žiūrėdamas Elzą Klenschą CNN.

Mano pirmasis eskizas buvo a: Manau, kad aš perėmiau tuos Richardo Avedono vaizdus, ​​kuriuos suprato Gianni Versace.

Pirmas dalykas, kurį kada nors sukūriau, buvo: 7-osios klasės namų ūkio šokių poros. Aš paėmiau kelnių šabloną ir pakoregavau jį ir siūbu. Jie turėjo daugybę gobtuvėlių!

VIDEO: pavasario mados tendencijos, kurias mes ieškome 2017 m

 

Mano pirmasis mentorius buvo: Mano močiutė, kuri mane išmokė, kaip būti klastinga.

Mano pirmasis NYFW šou buvo: 2004 m. Pavasaris, 2005 m. Pavasario sezonas

Pirmasis mano modelis buvo: Iselin Stero. Ji atrodo geriau ir geriau.

Pirmasis įžymybė, kuriam niekada nebereiks mano dizaino: Demi Moore

Ashton Kutcher and Demi Moore
M. Caulfield / WireImage

Pirmą pamoką išmokau sunkiu būdu: Svarbu, kad UPS pateiktų teisingą pašto indeksą. Tai buvo 2008 m. Vasario mėn., O mūsų pasirodymas buvo sekmadienį. Mes tikėjomės, kad 35 porų batų iš Italijos pateks į parodą, tačiau, kadangi aš pateikiau neteisingą pašto kodą savo parodų projektuotojui (įsikūrusiame Italijoje), “UPS” nepateiks batų tik po pirmojo pasirodymo. Šeštadienį, kai UPS techniškai uždaryta, visa mano komanda telefonu praleido dar 8 valandas su kiekvienu atstovu, su kuriuo visi galėtų kalbėti, visi turėjo skirtingą ir neišsamią informaciją apie tai, kur šie batai gali būti. Mes stebėjome tai prie Hell’s Kitchen įrenginio, o kažkaip stebuklu mes buvo paleisti tik prieš 6 valandą, atidavėme sekimo numerį ir atsisakėme, kad mūsų gyvenimas būtų leidžiamas palikti su batais!

Pirmas dalykas, kurį aš kada nors buvo Instagrammed, buvo: Marionas Cotillardas, dėvimas Thakoon Fall 2012 “RTW” audinio pynės suknele.

#TBT @wsjmag # FW12 #marioncotillard #confessional #thakoon

Nuotrauka, paskelbta THAKOON (@thakoonny)