Dizainerių pirmenybė: Prabal Gurung dėl sunkiausių pamokų, kurias jis išmoko

“Designers ‘Firsts” – tai serija, kurioje patyrę dizaineriai prisimena savo pirmuosius pagrindinius savo karjeros etapus (skaitykite Thakoon Panichgul, Josep Font of Delpozo ir Jonathan Simkhai). Kitas: “Prabal Gurung”, kuris parodys savo 2017 m. Rudens kolekciją 7 val. ET vasario 12 d. Niujorko mados savaitės metu.

Pirmą kartą žinojau, kad noriu tapti dizaineriu: Aš žinau, kad norėjau tapti dizaineriu, nes buvau jaunas berniukas, augantis Nepale. Aš pradėjau žiūrėti Stiliaus namai Elsa Klenschas, kai man buvo ketveri metai, visada paskatino mane sukurti dizainą. Nors buvau gana kitokia nei kitų Nepalo mokyklų berniukų, man pasisekė, kad jie atvyko iš tokios palankios šeimos. Mano šeima paskatino mane persekioti ir pasiekti savo svajones, todėl aš esu jiems dėkingas už tai, kad leido man būti tuo, kas esu.

Mano pirmasis eskizas buvo a: Arba suknelė, arba gėlė. Aš visada naudoju eskizą ant visų mano vadovėlių, esančių mano klasėje, kai buvau augęs Nepale.

Mano pirmasis mentorius buvo: Mano 7-ojo laipsnio anglų kalbos mokytoja Michelė Monnina, ir ji yra viena iš nedaugelio Nepalo žmonių, išskyrus mano šeimą, kuri paskatino mane būti tuo, kas aš esu. Visų berniukų katalikų mokyklos Nepalyje ugdymas ir dalyvavimas … Aš tikrai ginčijo normą. Ponia Monnina priėmė mane ir leido mano kūrybiškumui klestėti. Ji yra ypatinga moteris, ir man pasisekė, kad turėjo ją kaip globėją, ypač tokioje jaunoje ir įspūdžio amžiuje.

VIDEO: “InStyle” pristato “American Voices”: “Designer Prabal Gurung”

 

Mano pirmasis NYFW šou buvo: “FLAG Art Foundation” “Chelsea”. Mes pradėjome su intymiu pristatymu. Mano artimi draugai padarė parodos kūrimą, ir pakvietiau daugelį savo jaunesniųjų redaktorių draugų. Jie pradėjo skambinti savo vyresniesiems redaktoriams, o kitas dalykas, kurį žinau, nusileido WWD.

Pirmasis mano modelis buvo: Pirmasis mano modelis buvo Daria Werbowy mano metu Bill Blass.

Pirmasis įžymybė, kuriam niekada nebereiks mano dizaino: Zoe Salanda buvo pirmoji garsenybė, kurioje dėvėjo mano suknelę. Nuo pat mūsų Parsons dienų ji buvo brangioji draugė, ir ji sukūrė savo suknelę pas ją Žvaigždžių kelias premjera Berlyne 2009 m. balandžio mėn.

Prabal Gurung - Designer Firsts - EMBED
JEWEL SAMAD / AFP / Getty; Franziska Krug / Getty

Pirmą kartą aš žinojau, kad tai padariau: Viena iš didžiausių momentų man buvo tada, kai pirmoji ponia Michelle Obama dėvėjo vieną iš mano dizainų. Aš ryškiai prisimenu, kad vadinu mano motina tokiu jauduliu. Tai buvo toks motyvuojantis ir įkvepiantis momentas, ir platforma, kurią ji davė man, paskatino mano fondo pradžią, “Shikhya Foundation Nepal”, kurio tikslas – suteikti vaikams švietimą Nepale.

Pirmą pamoką išmokau sunkiu būdu: Kaip kažkas, kas visada buvo kitoks ir neatitiko to, ką berniukas turėtų “būti”, mokymasis, kad yra skirtingas, nėra prakeiksmas, žinoma, yra svarbi pamoka, kurią išmokau sunkiu būdu. Aš dabar žinau, kad yra kitoks kažkas turi būti įtariamas, nes tai yra tai, kas mus daro unikaliu ir ypatingu. Didesnė įvairovės šventė yra svarbus asmeniškai ir mano prekės ženklo ramstis.

Pirmas dalykas, kurį aš kada nors buvo Instagrammed, buvo: Popiežiaus skulptūra buvo mano pirmoji “Instagram”. Štai jis!

TK
mandagumas Prabal Gurung