5 treniruočių būdai kaip ir JAV olimpinės futbolo žvaigždė Carli Lloyd

2016 m. Olimpinėse žaidynėse tiesiai už kampo, tai puikus laikas pažvelgti į didžiausius pasaulio sportininkus kasdieniniam #fitspo. JAV moterų futbolo komandos narys Carli Lloyd yra mūsų dabartinis įkvėpimo šaltinis. Saugotojas (kuris jau turi du olimpinius aukso medalius savo trofėjus) savo “Instagram” per metus rengia vaizdo įrašus apie vaizdo įrašus, kuriuose mes ne tik siurbiame žiūrėti savo žaidimą olimpinėse žaidynėse, bet ir pasiruošę žaisti kai kuriuos futbolus.

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte penkis būdus, kaip galite naudoti “Lloyd’s” metodus, pvz., “Olimpius”.

1. Laikykitės paprastumo.

Mokymas, kai niekas nežiūri. Atidarykite palietimus, neatsiverskite. #bluebarn #roadtorio

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Carli Lloyd (@ carlilloyd)

Carli įrodo, kad jūs galite gauti puikų treniruotę bet kurioje uždaroje patalpoje (viskas, ko jums reikia – siena), treniruotės nereikia būti sudėtinga, kad būtų veiksminga.

2. Dirbk kiekvieną dieną, net į laisvę!

Nėra dienų. Puikus kraštovaizdis. Kuo aukštyn, kai gaunate. Kuo aukščiau reikia lipti?.

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Carli Lloyd (@ carlilloyd)

Jūs manote, kad laimėjus Pasaulio taurės čempionatą, Lloyd užtruks daug pelnytą pertrauką. Vietoj to, ji atvedė savo mokymą su ja atostogauti. Jei ji tai gali padaryti, tai gali ir tau. “Sprint” paplūdimyje arba atneškite futbolo rutulį su draugais ant kranto.

3. Atminkite, kad “Komandoje” nėra “Aš”.

Terapijos sesija šiandien Velykoms su @ astingalanis10 ir @coachgalanis

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Carli Lloyd (@ carlilloyd)

Kūrimas visada yra geresnis, kai jūs darote tai su draugu. Organizuokite kai kurias sporto komandas su draugais, pvz., “Kickball”, “softball”, “frisbee” ar, taip, futbolą.

SUSIJĘS: Kaip valgyti kaip olimpietis, pagal gniūžtės sensation Aly Raisman

4. Sumaišykite jį netinkamai.

Gerinti kiekvieną dieną! Jausmas atnaujinamas ir atjauninamas labiau nei kada nors anksčiau. ����

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Carli Lloyd (@ carlilloyd)

Važiuojant apskritimais aplink trasą gali būti nuobodus – 2015 m. “FIFA World Player of the Year” dirba greičiau ir kitaip. Ji nutempia trumpus smailus, tada greitai pakeičia savo kryptį, kuri gali padėti pagerinti judrumą, koordinavimą ir pusiausvyrą – tris dalykus, kuriuos ji turi, norėdami laimėti trečiąjį tiesinį olimpinį aukso medalį.

SUSIJĘS: Šie 3 “Olimpinės” įkvėptos treniruotės iš “New Nike” mokymo klubo programos padės jums pasiekti sporto šaką.

5. Naudokite savo nesėkmes, kad įkvėptumėte.

Daugiau treniruočių vaizdo įrašų įkvėpimui. Nesėkmes gali būti panaudotos grįžti geriau nei bet kada. Niekada nepasiduok!

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Carli Lloyd (@ carlilloyd)

Carli Lloyd nėra svetimas norint įmušti įspūdingus žaidimo tikslus. 2015 m. Moterų pasaulio taurės finalo metu mes niekada nepamirštume savo rekordinio hat trick’io, kuriame vienas iš šių tikslų buvo nufilmuotas iš “pusės” linijos (kalbėti apie #gobalas). Nepaisant Lloydo pastarojo kelio traumos, ji niekada neatsisako ir savo nepriekaištingų šūvių dėl tikslo įrodo, kad ji yra pasirengusi ryžtingai sugrįžti į Rio.