“One Shoe Trend”, kuris laimės jus visus komplimentus šį rudenį

TK
Christian Vierig / Getty

Alexis Bennett

09.09.1767 @ 14:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Neabejotinai ne per anksti pradėti galvoti apie pagrindinius žaidėjus, kuriuos galite pridėti prie savo kritimo drabužių spinta. Žinoma, jums reikės kelių porų batų, kad jūsų pirštai būtų šilti visą sezoną. Tačiau yra vieno stiliaus, kuris garantuoja įspūdį visiems savo draugams, ir tai yra kojinių įklotai.

Keletas įžymybių dėvėjo juos keletą sezonų, ir jie mėgsta kulkšnies apkabinimo batus tiek daug, kad jie netgi padėjo jiems dirbti su kai kuriais savo vasaros komplektus. “Beyoncé” suporavo savo “Vetementos” kojinių batus su atjungtais šortais, dalyvaudami NBA žaidime. Ir Kendall Jenner stiliaus savo baltos Stuart Weitzman klinterio batai su mini suknelė metu Veuve Clicquot Polo Classic.

Mes galime suprasti, kodėl tiek daug stilių žvaigždžių yra įsimylėję ištemptomis batai. Įrengti audiniai yra skirti sukibti savo kulkšnis, o tai sukuria lieknėjimo efektą. Ir keletas stilių yra pagaminti su stambiais kulnais, todėl juos lengviau vaikščioti, palyginti su tradiciniais drabužiais.

VIDEO: kiek kainuotų būti Carrie Bradshaw šiandien

 

Žemiau mes surinkome keletą geriausių kojinių batų, kad šį rudenį galėtumėte stumti stiliaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 + = 72