“Mugatu” ir “Zoolander” garbės receptas “Non-Foamy Latte” 2

Su Zoolander 2 Šiandienos teatruose esanti nostalgija pirmam filmui yra visada aukšta. Kas galėjo pamiršti garsią sceną, kurioje “Mugatu” (linksmas grojimas Will Ferrello) pritraukia karštą latte ant jo, kai jo vargšas asistentas? “Todas, ar tu nežinai, kad aš farty ir purziau su putplasčiu latte ?!” Jis šaukia. (Iš tiesų mes galime tikėtis dar skaudesnio kofeino veido tęsinio, atsižvelgiant į priekabą.)

Tikėdamiesi daugybe filmo, mes šokinėjame itin karštą, ne-putojanti latte iš Supercrown Coffee Roasters, nauja java jungtis Brooklyn, N.Y.C. “Tekstilės pienas išryškina kavos skonio profilius ir išryškina cukrų, kad būtų galima sklandžiai įsiurbti, kuris puikiai atsveria espresso, kuris yra sumaišytas”, – teigia “Supercrown” generalinis direktorius ir įkūrėjas Darleenas Schereris. “Latte menas yra puikus premijas, tai yra vizualiai patrauklus ir skanus”.

Užpilkite sau puodelį ir pradėkite naudoti “Blue Steel”. 

SUSIJĘS: 8 stiliaus pamokos, kurias mes išmokstame Zoolander

Supercrown Latte

Ingridientai
Organinis nenugriebtas pienas
Espresso (Šiuo metu Supercrown naudoja 50/50 šių kavos mišinį: Sulawesi PT Toarco, už jos sirupo kūną ir saldumą, ir Peru Inambari už jo šokolado ir karamelės užrašus)

Įrankiai
Espresso mašina 

SUSIJĘS: “Biscotti” kavos receptai “Stephanie Izard” pakeis jūsų popietę “Pick-Me-Up”

Nurodymai 
1. Garinis organinis nenugriebtas pienas nuo 140 iki 145 °, esantis 10 oz pieno ąsotis, iš kurio išgaunamas cukrus (laktozė), taip pat tekstūruojant jį, kad būtų sukurta “mikropavietė”. Šis pienas turi būti šlapio dažo pavidalo, kai jis nėra matomas burbuliukai. 
2. Nemokamai supilkite tekstūrinį pieną į espresą, kuris traukia ruošiant pieną. Ši priemonė sujungia du espreso ir pieno komponentus visame gėrime. 
3. Dėl latte meno galite užpilti tai, kas vadinama “tulpine”. Sužinokite, kaip čia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 + = 61