Viskas, ką reikia žinoti apie Kimberly Guilfoyle

Kimberly Guilfoyle, buvęs “Fox News” partneris Penkios, jau daugelį metų buvo tinklo televizijos asmenybė, tačiau ji tik pradėjo viešai susipažinti su Donaldo Trumpo sūnumi Donaldu Trumpo jaunikliu, kad antraštės iš tikrųjų pradėjo kauptis.

Taigi, iš tikrųjų, už jos labai viešai paskelbtų santykių, kuris yra Guilfoilas, ir kodėl visi kalba apie ją? Slinkite žemyn žemiau, jei norite sužinoti daugiau.

Pagrindai

The New York Society for the Prevention of Cruelty to Children's 2018 Spring Luncheon
Jaredas Siskinas / “Getty Images”

49 metų vyras gimė San Franciske, Kalifornijoje, Puerto Riko motinai ir airių tėvui. Ji gavo bakalauro laipsnį iš UC Daviso, o 1994 m. Ji gavo JD iš San Francisko teisės mokyklos universiteto.

Gavusi savo teisės laipsnį, Guilfoyle pavadino savarankišką apygardos prokuroro pavaduotoją Los Andžele, o vėliau asistento apygardos prokurorą San Franciske.

2004 m. Guilfoyle persikėlė į N.Y.C. surengti TVO programą, pavadintą “Court” Abi pusės ir dirba teisininku analitiku Anderson Cooper 360.

“Guilfoyle” prisijungė prie “Fox News” kaip “host” Lineup, kuris buvo panaikintas po penkių epizodų. Po programos atšaukimo, Guilfoyle veikė kaip reguliariai prisidėjęs prie tinklo prieš nusileidžiant savo kitą “Fox News” priėmimo platformą su Penkios (2011 m.) Pareigas, kurią ji laikė iki 2018 m. Liepos mėn.

Liepos 24 d. Guilfoyle pranešė, kad atsisakė savo pozicijos “Fox News” už galimybę prisijungti prie “Pro-Trump Super PAC Americas” pirma kaip pirmininko pavaduotoja.

Santykiai ir vaikai

“Guilfoyle” vedė San Fransisko miesto vadovą, pasukusią merą Gaviną Newsomą, 2001 m. (Šiuo metu jis yra Kalifornijos gubernatoriaus leitenantas), pridedant savo pavardę iki jos pabaigos. “Guilfoyle Newsom” 2005 m. Pradžioje pateikė prašymą nutraukti santuoką.

15 Annual GLAAD Media Awards - San Francisco
/ “Getty Images”

“Fox News alum” 2006 m. Ištekėjo už “Villency Design Group” generalinio direktoriaus Erico Villentiso gimimą, gimdydamas savo sūnų Ronaną (dabar – 11) vėliau tais pačiais metais. Villency ir Guilfoyle’s skyrybos baigė iki 2009 m. Pabaigos.

Laimingojo Tėvo diena visiems nuostabiems tėveliams! @ ericvillency puikus tėvas …. mes mylime tave Ronan! ������

Kimberly Guilfoyle’o (@kimberlyguilfoyle) bendrai paskelbta žinia

2018 m. Gegužės mėn. Naujienos sugadino santykius tarp Guilfoyle ir naujai atsiskyrusio tėvo penkių Don Jr. (Jie padarė savo raudoną kilimą debiutavo ketvirtadienį, FYI).

'Death Of A Nation' DC Premiere
Shannon Finney / “Getty Images”

SUSIJĘS: Ar Donaldas Trumpas ir Kimberly Guilfoyle’as Artiana Grande-Pete Davidson?

Kodėl visi kalba apie ją?

1) Ši stipriai redaguojama jos ir Don Jr nuotraukos nuotrauka fasuoja Ameriką be galo:

Padaryk Ameriką dar kartą! ���� # maga #kag #americafirst

Kimberly Guilfoyle’o (@kimberlyguilfoyle) bendrai paskelbta žinia

2) “Guilfoyle” santykių su “Don Jr” uždarymo terminas ir jo atskyrimas nuo 13 metų žmonos Vanessa turi antakius su razinu “.

3) Yra pranešimų, kad Guilfoyle išvykimas iš Fox News buvo mažiau nei savanoriškas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3