Kitas McExit: Patrick Dempsey išvardija savo namus Malibu

Žemiau yra ištrauka iš “Kito McExit: Patrick Dempsey” savo namų sąrašą Malibu,”, kuris iš pradžių pasirodė zillow.com. Skaityti visą istoriją zillow.com / blog.

Tai buvo “Goodbyes” sezonas Patrickui Dempsey’iui.

SUSIJĘS: Sean Penn Walking away from Malibu

Netrukus po “mikrokomplekso” pirkimo Venecijoje, CA, aktorius, žinomas dėl savo žavios šypsenos, pranešė, kad jis išsiskyrė iš savo 15 metų žmonos. Tada atėjo praeitą savaitę Grėjaus anatomija Stunner ir spoileris įspėja DVR-ing gerbėjai – jo staigus išvykimas iš šou.

SUSIJĘS: Davidas Fincheras pranešė, kad perka Tribeca Plytų namus

Dabar “McDreamy” prašo 14,5 milijonų JAV dolerių už Frank Gehry sukurtą dvarą, kurį jis įsigijo Malibu prieš šešerius metus.

“Išorės paprastumas kreipėsi į mane, o viduje atrodė labai ekspansyvus ir raminantis. Visur, kur jūs atrodė, buvo kažkas vizualiai malonus”, – sakė “Dempsey” Architektūros santrauka iš gofruoto metalo plakiruoto namų rhombone forma.

Patrick Dempsey embed
Mandagumas

Natūralios spalvos ir tekstūros gausu 3-jų miegamųjų 3,5-vonia namų, kuriose yra grindų iš rekonstruojamų pastolių, betoninės kriauklės virtuvėje ir skulptūros studijos.

SUSIJĘS: dizaineris Maxas Azria nori, kad LA manoras kainuotų 85 mln

Iš 3 pločio akrų atsiveria vaizdas į vandenyną ir sodai. Tai pritaikyta šeimos pramogoms ir pramogoms, su baseinu, apsuptu perdirbto medžio denio, didelė sėdimoji zona aplink ugnies duobę, laipiojimo sieną ir pica krosnį.

SKAITYTI DAUGIAU: Norėdami pamatyti daugiau Dempsey namo nuotraukų, apsilankykite zillow.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − = 74