Kanye West “# YeezySeason3” kilimo ir tūpimo tako pasirodymas buvo politinis, socialinis, ir taip, “Fashion Statement”

Kanye West pagaliau pradeda ieškoti savo mados balsų, ir, kaip jis pats prognozavo, tai yra ne tik dizaineris, nes jis yra menininkas.

Iš pradžių leiskite man priminti, kad Vakarai, savo kampanijoje “Užkariauti mados pasaulį” savo monumentaliai pastatytuose “Yeezy Season 3” kolekcijoje Madison Square Garden ketvirtadienio popietę, nejudino adatos vien dėl mados, bent jau ne kaip mados susijęs su naujų dizainų kūrimo idėja. Tačiau sezono pradžioje, kuris žada užpildyti vadinamuosius sutrikimus, jo naujausias pasirodymas – sutampantis su jo debiutu Pablo gyvenimas albumas – buvo puikus politinis, socialinis ir, žinoma, mados teiginys, galintis pasiekti tai, ko Vakarai ieškojo visame pasaulyje, tai yra jo sugebėjimas daugiau negu dainuoti. Jo užpildytoji prie šiaudų klausymo šalis buvo provokuojanti ir įkūnyta stipriais žodžiais ir vaizdais, kaip praeitą savaitę išleista “Beyoncé” “Formation”.

SUSIJĘS: Kim Kardashian grįžta į Blonde Kanye’s Yeezy Season 3 Show
 
Kai Vakaras iš vienos sienos pusės įsakė DJ stotyje, o jo Kardašianų ir Jennersio šeima sėdėjo drabužiais stebuklingai koordinuojamoje Balmain fluffery, kuri padarė įspūdį apie šou merginų kariuomenę (šiaurės vakarus; žemiau), satino lapelis, kuriame buvo įrengta stadija, pastatyta ant sodo grindų, buvo ištraukta, kad atskleistų Yeezy kolekciją. Tai buvo provokuojantis, mažiausiai pasakyti. Neatidėliotinas įspūdis buvo pabėgėlių stovyklos ar po apokaliptinio scenos, kuriose daugiau nei 1000 žmonių, išskyrus keletą iš jų, afroamerikiečiai ar nebalansai, kurie reagavo į atvirą vakarietišką skambutį, buvo įstrigę į didelį švirkštimo priemonę kad atrodė, kad sprogo prie siūlių.

Ericas Wow - Yeezy - 3
Kevinas Mazuras / “Getty Images”

Virš centre skersin ÷ s struktūros, dar kartu su menininke Vanessa Beecroft kartu suformavo dar dešimtys, įskaitant keletą tipinių modelių. Beveik 20 minučių visi jie stovėjo, tarsi užšalę akimirką, net ir tuo metu, kai viskas vyksta kitoje parodoje. Kamera, kuri suprojektavo savo veidus į aukščiau pateiktą “Jumbotron”, parodė išraiškas, kurias galima suprasti kaip iššūkį ar pasipiktinimą. Į šimtus žmonių grindys buvo dėvimi Vakarų gatvių aprangos variantai – marškinėliai, drabužiai, kombinezonai – tik kelias garstyčių garstyčių, beveik baltųjų ir kaštoninių tonų. Aukštyn viršuje buvo apranga, atitinkanti ankstesnes “West” kolekcijas, sumaišytas su “Beecroft” parašų bodikutėmis, šį kartą su spalvomis pasirodžiusi čia ir ten.

Ericas Wow - Yeezy - 1
WWD / REX / Shutterstock

SUSIJĘS: 6 priežastys, dėl kurių susiduria “#NYFW”

Visa situacija buvo pilna simbolika šiuolaikiniams rasinių netyčinių klausimams, nes modeliai iškėlė protesto rankas arba meldėdavo, aiškiai atkartodama “Black Lives Matter” protestus. Vienas laikė ranką į galvą taip, lyg jis būtų ginklas. Bet galbūt labiausiai žavėjantis vaizdas buvo juodų supermodelių grupėje – Naomi Campbell, Liya Kebede ir Veronika Webb – vaikštant per erdvę grindų audinės, šalia kitų, apsirengusių beveik šiaudais (žemiau), iškeldamas savo dainos “Nauji vergai” dainos. Viena moteris per visą pristatymo laikotarpį, kuris truko beveik dvi valandas, su auditorija susidūrė su sėdmenimis, tikrai buvo kaltinamasis, bet iš tikrųjų?

Ericas Wow - Yeezy - 2
JP Yim / Getty Images

Tam tikra prasme čia vyko du pasirodymai, reportažai ir mados pristatymas, o trečdalis, jei skaičiuosite įžymybių, modelių ir Kardašiano vakarų šeimos spektaklį, visi jie integruoti į aiškiai telegrafo “Vakarų” vadovybę muzika, mados ir žiniasklaidos pasaulis. Ir tai dirbo taip, kad jo ankstesnių pasirodymų nebuvo, nors patys drabužiai beveik nepasikeitė (tai, ką galėtumėte pasakyti, tinka beveik visai šiuolaikinei madai). Tai gali būti todėl, kad pradžioje, kai 2011 m. Paryžiuje Vakarų pragaištingai parodė savo pirmąją kolekciją, jis taip nekantriai siekė, kad mados industrija, vadovaudamasi savo taisyklėmis, sutiktų su įžūliais kilimo ir tūpimo tako akiniais ir drabužiais, kurie siekė priminti savo dizaino heroitus (Tisci , Alaïa, Scott ir kt.), O ne kalbėti savo balsu.

SUSIJĘS: 5 dalykai, kuriuos praleidote Kanye West “# YeezySeason3 Show”

Madisono aikštės sode jis parodė madą savo velėnuose su pristatymu, kuriame kalbėjo garsai, daugiau nei vien tik drabužiai gali pasakyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 26 =