Kaip Dean Unglert tikisi išpirkti save žiemos sezono metu

Žiemos žaidimai yra oficialiai pas mus! Ne, ne olimpiados. Mes kalbame apie tikras konkurencija ar bent reali konkurencija, kai kalbama apie Bachelor Nation. Franšizės naujausias “spinoff”, Bachelor žiemos žaidimai, premjeros rytoj, vasario 13 d., susibūrę praeityje Bakalauras ir Bachelorette konkurentai iš viso pasaulio konkuruoti žiemos tematikos atletikos iššūkius. Tačiau kadangi tai yra pažinčių žaidimas širdyje, tai nebus visų sniego sportas visą laiką. Išjungę šlaitus, tikrai turėsime pakankamai prijungimų, dramos ir rožių ceremonijų, kad mus prijungtų prie ekrano.

Daugelis gerbėjų mėgėjų dalyvaus naujausioje “ABC franchise” versijoje, įskaitant 26 metų Dean Unglert. Po pirmojo pasirodymo Rachel Lindsay sezono Bachelorette 2017 m. jis pasirodė esąs tikrasis širdies plakimas praeitą vasarą Bakalauras rojuje. Dabar jis nori išpirkti save, atsidūręs už jo “Playboy” kelių.Einu į Žiemos žaidimai, Aš manau, kad turėjau tokią stigmą, kur žmonės buvo tokie: “O, Dean? F-k, tas vaikinas “,” neseniai pasakojo Unglert Stiliuje. “Taigi man buvo tik parodyti, kad išmokau iš klaidų, kurias aš padariau savo pažinčių istorijoje ir tik tam, kad toliau mokytis”.

Bakalauras Games
ABC / Paul Hebert

SUSIJĘS: Kokia jūsų mėgstamiausia Bakalauras Alūnas tikrai ieškote datos

Kalbant apie tai, ką jis išmoko po dviejų nepavykusių bandymų rasti meilę “Real TV”? “Aš daug neatsimokiau Bachelorette-tai buvo Bakalauras rojuje kur išmokau “, – sakė jis. “Manau, ką aš padariau gerai Bachelorette buvo bendrauti, ir aš tikrai sutelkiau dėmesį į tai, ką norėjau. Bet apie Bakalauras rojuje, Aš buvau šiek tiek daugiau trūkstantis, manau. Aš nepasakiau pakankamai aiškiai, ir tai buvo mano Achilo kulno rūšis. Per pastaruosius šešis mėnesius aš sužinojau, kad bendravimas yra daug svarbesnis nei aš kada nors maniau, kad taip buvo Žiemos žaidimai Tikimės, kad tai atspindys. “

Bakalauras Games
ABC / Lorenzo Bevilaqua

Nors Unglert norėjo pakeisti savo visuomenės suvokimą, varžovai kaip Ashley Iaconetti pasirodė Žiemos žaidimai tiesiog norėčiau pasimėgauti. “Aš nuėjau į jį su kieta draugų grupe – būtent gera grupė vaikinų draugų”, – sakė ji. “Tai visada malonu, nes galite paprašyti jų daugiau patarimų, nei galite paprašyti mergaitės. Taigi, aš tiesiog atrodė kaip “Aš noriu pakalbėti su draugais ir turėti sprogimą. Tai yra konkurencijos dalykas plius romantiškas dalykas, taigi, jei jis neatspindi romantiškai, aš turiu puikią komandą, kad galėčiau dalyvauti “Hangout”. Ir mes smagiai darykime tai, ko dar niekada neišdaviau, kaip esant slidėms. “”

Kalbant apie “romantišką dalyką”, Iaconetti nelabai tikėjo, kad kalnuose jis laimingai atranda. “Aš tai padariau tris kartus anksčiau, tačiau dar to nepadarė”, – sakė ji. “Taigi aš nenorėjau eiti į tai, tikėdamasi nieko, ir aš manau, kad eiti su tuo, kad man tai buvo gerai”.

Bakalauras Games
ABC / Lorenzo Bevilaqua

Iaconetti praeities bandymai televizijos santykiuose gali šiek tiek susilpninti savo proceso perspektyvas ir gana. Tačiau mažiau patyrę franšizės nariai, kaip ir Ericas Biggeris, vis dar tikisi rasti meilę Žiemos žaidimai. Po trečiojo pasirodymo Rachel Lindsay sezono Bachelorette, Didesnis norėjo duoti romantiką kitam eiti – nors jis buvo nustebęs, kad šį kartą atsidūrė nepažymėtoje teritorijoje.

“Tai buvo tikrai, tikrai kitoks, nes kai pirmą kartą atėjau Bachelorette, buvo daug vaikinų ir tik viena mergina “, – sakė Biggeris. “Čia buvo daug vaikinų, o po to kelios mergaitės. Tai atrodė: “Ar aš einu iš karto po to, ko noriu? Ar aš sėdžiu ir laukiu? Ar visa tai apie laiką? Kaip, kaip tai tikrai veikia? “Tai kitoks srautas, todėl jūs turite prisitaikyti.”

Vasario 13 d., Antradienį, vasario 13 d., 20 val. Vyks žiemos “Bachelor” premjeros. ET ant ABC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 3 = 13