Ką dėvėti pietums prie šalies klubo

Šią vasarą mes visi kalbame apie klasikines veiklas, kurias lemia nostalgija. Jei jūsų šiltas orų planas apima nuvykimą į vietinį klubą, perskaitykite, kaip sutaupyti tobulą aprangą proga..

Šalies klubai reikalauja apsirengti šiek tiek daugiau formaliai, nei jūs turėtumėte savo tipiškoje vasaros pietų vietovėje. Siūlome saldus ir sudėtingus gabalus su jaunatvišku tvistu. Tai moteriškasis kombinuotas visas sijonas ir gėlių viršus, be abejo, prašau tradicinės minios. Įtraukite mėlyną žalią piniginę ir skulptūrinius auksinius papuošalus, kad išlaikytumėte bendrą efektą, atrodantį pernelyg Betty à la Mad Men. Galų gale atlikite ansamblį paprastais ir ilginančiais baisiais padaistais sandalais.

Parduotuvė atrodo

Apkarpytas viršus: Rebecca Taylor, 250 $; Rebeccataylor.comMarškinėliai: Everlane, 45 $; everlane.comSijonas: Jil Sander Navy, 420 USD; Jilsander.comMaišas: “Donatienne” rankinės, 298 USD; donatiennehandbags.comKaroliai: Jennifer Fisher, 375 $; ylang23.comRankogalis: Albert Zuger, 240 $; albertzuger.comBatai (panašūs):  Pour La Victoire, 250 $; bloomingdales.com

Plius, pamatysite, ką dėvėti prie gobtuvo ir beisbolo žaidimo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5