J.Lo “Atėjo į slėbį” “Žmonių pasirinkimo apdovanojimai” iš kiekvieno kampo

Jennifer Lopez pateko į pastatą, o visi kiti gali dabar grįžti namo.

“Sexy” atlikėjas visą savaitgalį pateko į “The People’s Choice Awards” 2017 m. “People’s Choice Awards” L.A.’s “Microsoft Theatre”, kuris išplėtė raudoną kilimėlį su savo lygiagrečiomis kreivėmis ilgoje juodoje “Reem Acra” suknelelyje su pūkuotu pečių detaliu ir pagražintu kojiniu.

Kalbėdamas apie J.Lo, daugiau yra visada daugiau, ir ji įrodė, kad papildydama savo išpuoselėjusią ansamblį su pareiškimais gaminančiais lazdomis auskarai, žiedų sauja ir metaline sankaba. J.Lo išlaikė savo plaukus tvarkingai prisirišęs prie slidus, žemo ponio ir taip pat parodė vienodai silpną, tačiau seksualų makiažą su tamsiais nagais, dūminėmis akimis, neutralia lūpa ir, žinoma, savo parašu švytėti.

PCA 2017 JLO Dress - 1
Steve Granitz / Getty
PCA 2017 JLO Dress - 2
Christopheris Polkas / Getty
PCA 2017 JLO Dress - 3
Steve Granitz / Getty
PCA 2017 JLO Dress - 4
Kevoras Djansezanas / Getty

SUSIJĘS: žiūrėkite visus iš 2017 m. “Žmonių pasirinkimo” apdovanojimus

Lopez išlaikė pagreitį, pirmąsias vakaro premijas už mėgstamą kriminalinės dramatiškos televizijos aktorės pasišalinimą išgirdęs už savo vaidmenį Mėlynos spalvos.

PCA 2017 - Jennifer Lopez ADD
Kevin Winter / Getty

VIDEO: 2017 m. “People’s Choice Awards” apdovanojimai “Red Carpet Fashion”

 

Anksčiau tą dieną daugybinė žvaigždė buvo pastebėta, pradėdama NBC spaudos kelionę Mėlynos spalvos sportuojantis siauras, juostinis odinis mini su balta pussybow palaidine.

Tai tikrai nežiūri, kad ši karšta žvaigždė negalėtų nutempti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − 24 =

map