Žiūrėti Viktoriją Beckhamą. Imk manekeno iššūkį

Viktorija Beckhamas prisijungė prie socialinės žiniasklaidos pagundos, kaip įmanoma grubus. Mados dizaineris vakar dalinosi savo “Manequin” iššūkiu “Instagram”, o Majamyje, šaudė kampaniją dėl savo naujos pavasario kolekcijos su “Target”. Nors Rae Sremmurds “Black Beatles” grojo fone, Beckhamas stovėjo įšylaus laiko, kaip ji vadovavo spalvingi fotografuoti, o likusi jos mados įgula ir modeliai laikė savo kelius prieš vaizdingą fone.

“Beckham” nėra pirmasis šventė, į kurią įeina įdomus dalykas. Britney Spears, Adele, Taylor Swift ir Michelle Obama visi dalinosi savo socialinės žiniasklaidos iššūkio versija. Buvęs “Spice Girls” narys pasirašė įrašą: “Šį savaitę Majamyje vyko #VBxTarget kampanija #mennequinchallenge x VB @ target @ target target”.

SUSIJĘS: Žiūrėkite Britney Spears ir jos atsargines šokėjos. Imk manekeno iššūkį

Taip smagu šaudyti #VBxTarget kampanija Majamyje šią savaitę #mannequinchallenge x VB @ target @ target target

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Viktorija Beckhama (@victoriabeckham)

“Victoria Beckham x Target” kolekcija bus išleista 2017 m. Balandžio mėn., O juose bus lengva dėvėti tiek moterims, tiek vaikams. Viktorijos, Viktorijos Beckhamo linijos dizaineris buvo jos Target kolekcijos įkvėpimo šaltinis ir suteiks klientams galimybę nugabenti savo parašų dizainą už nedidelę kainą.

VIDEO: Viktorijos Beckhamo pavasario 2016 m. Šou

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − 48 =