Žiūrėti Kate Winslet Demo tiksliai, kaip ji galėjo išgelbėti Džeką “Titanikas”

Leonardo DiCaprio Džekas gali būti ne miręs Titanikas jei planas buvo Kate Winslet rankose.

Interviu metu Vėlyvas šou su Stephenu Colbertu, 42 metų “Oskaro” laureatas atsipalaidavęs atsakė į keletą pagrindinių klausimų, kuriuos gerbėjai domino apie “piktogramą”, kuri šiais metais pasirodo 20.

Didžiausias šokas? Winslet sutiko dešimtmečių senumo fanų teoriją, kad Džekas iš tikrųjų galėjo tinka plaukiojančioms durims, kurios išgelbėjo jos gyvenimą. Colbertas viktorina ją ir sako: “Garsioje linijoje tu sakai:” Aš niekada tavęs neleisiu, Džekas “.

Ji nedvejodavo pareikšti savo nuomonę. “Aš melavau. Aš žinau. Aš žinau. Aš sutinku. Man patinka. Aš visiškai meluoju “, – ji linksma sako. “Jis turėtų bandė sunkiau patekti į šias duris”.

Tarsi to nepakaktų, duetas pradėjo parodyti, ką šis pakaitinis narys Titanikas galų gale atrodytų tiesiog burbant ant Colberto inkaro stalo.

SUSIJĘS: Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio Still Quote Titanikas vienas kitam

Be to, mes sužinojome, kad po Winslet suplakimo aplink šaltą vandenį dėl filmo pasireiškė hipotermija. Kalbant apie tą gausų sekso sceną? Po to jie nebuvo tokie prakaituoti.

“Aš nemanau, kad tai buvo scenarijus. Manau, mes tą dieną atradome “, – sakė ji. “Automobilis gana prakaito, bet mes sukrėtėme purškiančiais Evian buteliukais, kad mums atrodytų tikrai kaip …”

Kitas įdomus faktas? Iš pradžių Matthew McConaughey turėjo vaizduoti Džeką, ir ji pirmą kartą pripažįsta, kad su juo klausėsi.

Žiūrėkite visą interviu aukščiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 70