Hilaria Baldwin apie savo žavingą depresijos įprotį su Alec

Hilaria Baldwin neturi laiko prakaituoti mažų daiktų. 33 metų fitneso ir sveikatingumo ekspertas, kuris šiuo metu laukia savo ketvirto vaiko su vyru Alec Baldwin, yra pernelyg užsiėmęs rūpinantis savo vaikais – Carmenas, 4; Rafaelis, 2; ir Leonardo, 1 – leiskite stresui gauti geriausius iš jos. Čia ji atsidaro dėl motinystės ir santuokos poreikių žongliravimo su troškimu ramiai gyventi.

Kaip trys mama, žinau, kad mano gyvenimas visuomet bus drąsus. Mano vaikai ketina verkti ir mesti grūdus, ir aš negaliu būti tris vietas tuo pačiu metu. Tačiau žinant, kad tai iš tikrųjų yra geras dalykas, nes, kai kalbama apie streso valdymą, sužinojau, kad esu geriau pasirengęs elgtis kuo greičiau, kai aš ne tikiuosi, kad viskas sklandžiai veiks.

Taigi, kai Rafa išsitraukė Carmeno plaukus, Karmeno rėmas ir Leo vienu metu nugalėjo savo dubenį su maistu, aš stengiuosi neleisti sau pasirodyti. (O, aš minėjau, kad ketvirtasis kelias?) Užuot bandęs “ištaisyti” dalykus, aš giliai įkvėpiu ir atpalaiduosiu savo raumenis, kad galėčiau tėvą dirbti našiau ir maloniau, mokydamas savo vaikus nekenkti žmonės, kaip reaguoti, jei kas nors jus slegia, ir sutikti, kad išsiliejimas yra tik išsiliejimas.

Tai skamba paprasta, bet iš esmės tai, į kurią investuoju, daug laiko ir į galvą, o ne tik į grūdų išsiliejimo vietą. Tai yra įpročiai, kuriuos reguliariai dirbu į savo gyvenimą, kad išvengtų streso:

X ŽENKLAI SPOT

Mes visi slėpime stresą įvairiose mūsų kūno vietose, o kai ši įtampą kyla fiziškai, labiau tikėtina, kad jūs sprogpsite arba reaguosite taip, kad vėliau būsite apgailėtina. Aš perduodu įtampą mano pečių ir aš įsimylėjau jogos, nes jis ištempia streso metu įtemptas raumenis. Gyvenimas visada mesti stuff į tave, ir jei norite būti pasirengęs judėti bet kuria kryptimi, kaip jis ateina pas tave, fiziškai. Štai kodėl joga yra mano eiga, kai aš esu pabrėžęs.

Švelnus ir žaislus kartu su vienu iš mūsų mėgstamų filmų ��! Nustatiau, kad ilgas liesos raumenys yra pagamintos iš raumenų sudedamųjų dalių, tada tempkite … atlikite dešimt kiekvienos kojos ir dešimt 10 sekundžių … pakartokite 3 kartus. Šiandien aš neturėjau laiko išsiaiškinti, todėl aš truputį atradau, kai treniruojasi momentu, kai galiu juos pritaikyti. Manau, kad mano užpakalis ir blauzdos būna silpnos, o aš ���� … todėl bandau kovoti tai

Pasidalijama Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

SUSIJĘS: nepanikink! 6 būdai, kaip nugalėti po atostogų stresą

VONAS LAIKAS NEPABEIGIA VAIKAMS

Aš taip pat myliu vonias atsipalaiduoti. Net jei aš turiu penkias minutes, aš tiesiog suminkščiuosiu į vonią. Mano vaikai yra tokie patys – mes visi maudosi tiek ryte, tiek naktį. Puiku, kad šiltas vanduo ant odos būtų ne tik švarus, bet ir raumenims atsipalaiduoti. Kitas būdas, kuriuo man patinka atsipalaiduoti, yra apšvietimas žvakėmis ir muzikos įjungimas, kai aš virėjau. Tai reiškia, kad tam tikru būdu laiko sau, nes kaip mama jūs nuolat duojate. Kai aš nesuteikiu savo vaikams, mano vyras nori, kad aš jam duotų. Alekas ir aš visada juoktis, nes jis labai gerai sako: “Man reikia tavo dėmesio” (net kai jis ir nekreipiamas dėmesys). Aš gaunu ištrauktas į milijoną skirtingų krypčių, ir man reikia turėti tą momentą, kai galiu patikrinti save ir pasakyti: “Ei, tai yra” aš “laikas”.

#Baldwinitos

Pasidalijama Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

NEKILKITE ROMANIJOS

Mano vyras ir aš kiekvieną vakarą praleidome kartu ir dažnai viską per dieną matome vieni kitus. Aš jo žmona ir jo vaikų motina. Tačiau jis yra pirmasis žmogus, kuris sako: “Aš noriu, kad būtum mano mergina”, ir svarbu išlaikyti visus tuos santykių aspektus.

Puiki suknelė (@carmenmarcvalvo), gražus saulėlydis, vasaros naktis, baigiant paplūdimiu … ir Alekas su jo aktoriumi – ne taip paslėpta dramos pora ��

Pasidalijama Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

DE-STRESSING DATA SU ALEC

Mes dažnai darydami kvailius dalykus siekdami išstumti. Man patinka eiti ir pailsėti, bet tik tada, kai aš su kuo nors kitu. Taigi eisime ir pasimatysime pedikiūras ar kojos, nieko neįsivaizduojame, tik tipiniame Niujorko nagų salone, esančiame už kampo. Masažai yra puikus, bet aš niekada negalėjau įsivaizduoti, kad apsilankyti SPA vienai dienai. Mano vyras galėjo tai padaryti, bet tai tiesiog ne man, man patinka socialinis aspektas. Prieš turėdami vaikus, jis visą savaitgalį išvedė mane į SPA. Nuo vieno masažo iki kito garsų įspūdingai teoriškai, bet man atrodė: “Aš taip nuobodu. aš noriu kalbėti kažkam! “

Mano vyras ir aš yra yin ir yang. Atsipalaiduoti man patinka perkelti savo kūną; jis mėgsta sėdėti ir skaityti. Manau, kad vienintelis dalykas, dėl kurio jis greičiausiai skundėsi, yra tai, kad aš su juo nematau televizoriaus. Jis turėjo priprasti prie jo. Kai kąsimės lovoje, jis žiūrės kažką savo kompiuteryje, ir jis pasakys: “Prašau, stebėkite tai su manimi.” Bet suskaičiuokite iki 30, o aš pasibaigsiu. Jis juokiasi apie tai ir mano, kad tai malonus … Manau.

Laimei, Alekas labai dovanoja. Aš ne tokio tipo žmogus, kuris grįžta atgal, jei nusipirks mane gėles; gėlės yra puikus, o tai puiku, bet aš tikrai noriu patirties. Mano vyras žino, kad aš nesu didelis materialus žmogus, mums labai pasisekė turėti puikių dalykų, bet aš noriu, kad pėdų rudas, ar tiesiog sėdėti ir kalbėti. Jis žino, kad esu apsėstas mama, todėl kiekvieną dieną aš apmąsto apie įvairią patirtį, kurią turėjau su savo vaikais, ir apie tai, ką pasakojo jų mokytojai ir bendraklasiai. Būtent apie tai norėčiau pasikalbėti, ir jis įsitikina, kad ten bus klausytis.

SUSIJĘS: Abbi Jacobsonas sekso žaislai, Platus miestas, ir Bleeping Out Donald Trump

Dėl savo gimtadienio, šie du atnešė mane pamatyti @ thelionking !!! Aš norėjau pamatyti tai amžinai … ����

Pasidalijama Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

GOTTA GAVITE MY DRAUGAI

Kai tai atsitinka, aš tiesiog mėgaujuosi žmonėmis. Aš esu labai socialus žmogus ir reguliariai matau savo pagrindinę draugų grupę. Šiuo metu jie yra mano tėveliai kaip tėvai ir dėdės. Mes visi esame skirtingų gyvenimo sričių, ir mes visi atėjo į šį lydymo puodą, kad kartu kurdami savo šeimas Niujorke, o tai yra nuostabi. Kaip jums senesni, manau, kad dar geriau susirinksite draugų. Žmonės visada sako: “Žiūrėkite, kas yra jūsų draugai, kai eini sunkiais laikais ir sužinojote, kas ten yra tau”. Bet aš visada sakau: “Žiūrėkite, kas yra jūsų draugai, kai tu esi laimingas, nes tai žmonės kad norite dalintis laimingu. “

Man tai reikalauja daug daugiau. Kadangi gyvenimas yra per ilgas ir per trumpas – nieko bendro, bet laimingas.

Merginos ��������������������

Pasidalijama Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Kaip pasakė Samantha Simon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − = 36