“Forever 21” parduos Megan Fox “Sexy Lingerie Line” tik 16 dolerių

Dabar galite gauti savo apatinius dėl dviejų “Starbucks” vyno karamelės “Frappucinos” kainos, nes “Megan Fox”.

Jei pamiršote, 31 metų aktorė nuo 2016 m. Bendradarbiaudama su Fredrikio Holivudo moteriškos lyties linija, o dabar jos Megan Fox kolekcija vadinama “Forever 21”. Pagal WWD, mažmenininkas atliks savo kūrinius, prasidedančius balandžio mėnesį, o geriausia tai, kad visi asmenys svyruoja nuo $ 16 iki $ 70.

SUSIJĘS: “Celebrity” įkvėptas apatinis trikotažas kiekvienai moteriai

Be to, kad prekės ženklo ambasadorius ir prekės ženklo veidas, “Fox” taip pat dalijasi suinteresuotųjų šalių pavadinimu, o tai reiškia, kad jai daugiau nei grožis, apie kurį ji garsėja. “Mes susitiko su jais ir parodė jiems keletą pavyzdžių ir eskizų apie tai, kokios kolekcijos atrodys, ir aš jaučiau, kad tai buvo gera partnerystė dėl” Forever 21 “demografijos”, – sakė ji. WWD. “Ji įveda” Millennials “ir” Gen Z “prekės ženklą, kurie to nepažįsta, bet gali būti susiję su dizainais, kuriuos gaminu pavasarį”.

Tai yra protingas žingsnis, nes “Fox” išaugo iki šlovės 2000-aisiais, kai ji sukaupė kreditus tokiems filmams Transformatoriai ir 2008 m. taip pat buvo pavadinta “Sexiest Woman in the World”. Nors grožio standartai, laimei, įvairiapusiški, nes ji žiūri į rūkymą ankstesnėse kampanijos nuotraukose, kur ji modeluoja liemenes, chalatus ir kostiumus, kurie yra jos kolekcijos dalis.

SUSIJĘS: subtili studio auskarai grįžta

Pristatome “Megan Fox Spring Collection” @ forever21 ✨ Pasiekiama internete ir Forever 21 parduotuvėse (parduotuvės nuoroda į bio) # F21xFREDERICKS

“Frederick’o Holivudo” (@fredericks_hollywood) bendrai paskelbta nuotrauka

Išlaisvink savo seksualų laisvą dvasią su Megan Fox Spring kolekcija #flauntfredericks

“Frederick’o Holivudo” (@fredericks_hollywood) bendrai paskelbta nuotrauka

Įžanga “Megan Fox Spring Collection”, skirta Frederikui Holivudui #flauntfredericks

“Frederick’o Holivudo” (@fredericks_hollywood) bendrai paskelbta nuotrauka

Lapkričio mėnesį Foxas atsidūrė kaip darbo moteris Holivude ir paaiškino, kodėl moterims reikia atsistoti ir palaikyti vieni kitus.

“Moterys yra nepakankamai įvertintos. Vienodas užmokestis už vienodą darbą”, – sakė ji Prestige žurnalas. “Yra keletas labai tamsių negatyvių dalykų, kurie tęsiasi tarp dalyvių arba tarp veikėjų ir režisierių, konkrečiai aktorių – kad mes turime pereiti. Nėra studijų sistemoje moralės ir vientisumo. Tai visiškai apie godumą. buvo būdas pakeisti tai, aš, žinoma, būtų. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

59 + = 66