Downton Abbey sezonas 6 epizodas 3 Recap: grįžimas, romantika ir vestuvių!

Paprastai “Cora Grantham” (Elizabeth McGovern) imasi centro! Antrojo sezono Žemynų vienuolyno epizodas 3, dvaro motina yra važiavimo istorijos eilutės ir dėvėti labiausiai pasakiškus liemenius, nes praeitą savaitę pristatytos dilemos skamba.

Ponia Hughes (netrukus bus ponia Karsonas) nori, kad jos vestuvių priėmimas būtų nepretenzingas apsėstas pietums kaimo mokyklos rūmuose, tačiau jos jaunikis, įprastai bosy Lady Mary (Michele Dockery) įtaka, teigia dėl kokteilių ir Canopés Downon.

Tai, kad nuotaka sukelia nepakankamą entuziazmą, reiškia, kad ji pasirenka savo didžiąją dieną suknelę beždžionių smėlio spalvos dieną, paskatinusi ponia Patmore pastebėti, kad “jūs neapsimokate pinigų”. Tačiau Lady Cora išsiskleidžia viską, sakydama Mariją, kad jis nebesukęs skausmo ir leis sužadėnei vestuves, kurios ji nori.

SUSIJĘS: Grafienė pjauna laisvas: Elizabeth McGovern dirba iš savo muzikos

Marija bando pataisyti, palikdama ponia Hughesą Lady Cora dekoratyvinį sluoksnį dėvėti per drabužinę suknelę, bet neperstengia išvalyti ją kartu su mama. Taigi, kai Cora, nuotaika sugedusi po to, kai buvo sugauta viduryje ginčas tarp Dovydas grafionė ir pusbrolis Isobel, mano, kad ponia Hughes bando ant paltai, ji palieka savo koją.

Žemyn, Barrettas eina į kitą pasmerktą darbo interviu, įsitraukdamas į gražų, bet nusileidžiančią garbingą namus, panašų į aukštesnįjį apybraižų pardavimą (su jo Lordship ilgiu apipavidaline danga prieš kambario ugnį), o “Daisy” po p. Moseley patarimai, studijos egzaminams.

Tuo tarpu Lady Edith (Laura Carmichael) yra Londone, kuri rūpinasi savo žurnalu, 1920 m. Karjeros merginos nuotrauka ilga mėlyna be rankovių tunikos per dramblio kaulo krepso palaidinuką su akmenine apykakle, kai ji įžengia į Bertie Pelham, gražų ir malonų turtą vadybininkas. Po to, kai Edith girdi savo grubus ir nepaklusnus redaktorius, Bertie palaiko, kad padėtų jai ištraukti visą laiką, kad baigtų žurnalo kūrimą. Galiausiai romantika galėjo būti ant Edito atvirukų?

SUSIJĘS: “MIchelle Dockery” priima jus per paskutines “Dienos” dienas Downton Abbey

Pagaliau, “Carson-Hughes” vestuvės pasirodė labai paliesti. Koras nuliūdino ir nuotaka atrodė gražiai rudos aksominės kailio spalvos (Cora pati pasirodo gražioje abrikosų nėrinių modelio suknele ir operos ilgio abrikosų perliams). Karsonas kalba, kuri įrodo, kad jis yra senas minkštasis kraštas, esantis po to, kai jis išnyksta, ir , norėdami įveikti tai, Bransonas ir mažas Sybbie sugrįžo iš Amerikos. Ir Anna (Joanne Frogatt) gali būti nėščia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − = 26