Dabar galite įsigyti “Kylie” kosmetikos lūpų rinkinius “Topshop” parduotuvėje

Kylie Cosmetics pristatymo metu, mūsų vienintelė galimybė buvo kabinuoti į “KylieCosmetics.com” pagrindinį puslapį jau keletą valandų iki jo paleidimo, bandant spustelėti “užbaigti pirkimą”, kol tūkstančiai kitų super-gerbėjų užpuolė visas atsargas. Tačiau diena atėjo, Lip Kit kolekcininkų, nes “Kylie Cosmetics” oficialiai pradeda veikti “Topshop”.

Tai pirmasis mažmenininkas, kurį Kylie Jenner kada nors bendradarbiauja su savo grožio prekės ženklu, ir bendradarbiaujama su dviem naujais “Lip Kit” rinkiniais, sukurtais išimtinai “Topshop”.

“Kylie Cosmetics x Topshop” lūpų rinkinys Nr. 1 apima keturis “Velvet Liquid” lūpų daželius: “Show Off”, tikras oranžinis raudonas, “Shopaholic”, šviesiai rožinė violetinė, “Trendy”, raudonai rudos spalvos ir “Madingai pavėluotai” a šiltas kaštonas, kurį galite patikrinti žemiau: 

Kylie Lip Kit - Embed
Mandagumas

Lūpų rinkinys # 2 apima keturias “Matte Liquid Lipsticks”. “Populiarus” – tai giliai slyva, “Išparduota” – giliai aviečių, “Shop o Clock”, yra persikų rožinė ir “Buy Now Cry Later” – tai gyvybinga uoga. Laikykitės slinkties, kad pamatytumėte visus jų šlovės rinkinius.

Kylie Lip Kit - Embed
Mandagumas

Laikydamiesi “Kylie Cosmetic” įperkamų kainų taškų, kiekviena mažmeninė kaina yra 40 USD. 

VIDEO: 5 daiktai, kuriuos turi kiekvienas galas ant kelio

“Aš visada buvau” Topshop “gerbėjas ir negaliu laukti, kol mano kolekcija pasimatys JAV parduotuvėse!” Jenneras apie partnerystę pranešė spaudai.

SUSIJĘS: nagų lako, kuris nebus skiedžiamas po indų plovimo

“Jenner” prekės ženklas bus pasiekiamas tik septyniose populiariose parduotuvėse JAV, todėl norėsite pirkti “Kylie Cosmetics IRL” į Niujorką, Los Andželą, Atlanta, Čikagą, Houstoną, Las Vegasą ar Majamį. Bet vėlgi, ji dar kartą nustebino atskiros “Kylie Cosmetics” parduotuvės galimybę, todėl ateityje galbūt turėsime keletą skirtingų apsipirkimų pasirinkimų.

Reikia žinoti informaciją? Pirmadienį, lapkričio 20 d., “Kylie Cosmetics” palies pirmiau minėtose “Topshop” parduotuvėse, o pasiūlymą sudaro aštuoni nauji lūpų atspalviai, du išskirtiniai “Topshop Lip Kits” ir akių ir veido produktai.

Pasiruoškite stovyklauti atsiskaitymo linijoje. “Juodasis penktadienis” neturi nieko, kas yra nauja “Kylie Cosmetics” spauda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =