Buvęs E! Korespondentas Catt Sadler atsako į “The Golden Globe” temą

Lyčių nelygybė yra pagrindinė šio metų “Auksinio pasaulio” apdovanojimų tema, kuri pateikiama interviu metu dėl juodos spalvos užpildyto raudonojo kilimo, siekiant apdovanoti kalbas, o “E!” Interviu nebuvo išimtis.

E! surengė raudoną kilimėlį, tačiau, be kita ko, kaip Holivudo žvaigždės ėmė kalbėtis su Ryan Seacrest ir Giuliana Rancic, jie taip pat palietė prieštaringą tinklo. E! žinios tariamai sumokėjęs Catt Sadlerį mažiau nei pusė to, ką padarė jos vyrų bendraamžis, todėl jos žvaigždės, kaip Eva Longoria, Debra Messing ir Reese Witherspoon, buvo nepatikimos dėl to.

Catt Sadler
Amanda Edwards / WireImage

Dabar pats Sadleras kalba apie temą per naktį.

Į pareiškimą Žmonės Sekmadienį sakė S. Sadleris: “Aš esu labai dėkingas už šiandieninės paramos išnaudojimą. Dėkoju Amy, Debra, Eva, Brie, Julianne ir dar daug moterims, naudojančioms savo balsus mūsų visų vardu. Laikas baigėsi.”

Prieš jos pareiškimą, Longorija pakvietė ją pokalbyje su “Seacrest” interviu metu.

SUSIJĘS: Debra Messing ragina E! už lyties darbo užmokesčio atotrūkį “Auksinio gaublio raudonojo kilimo”

“Mes taip pat esame” Time’s Up “, palaikome lyčių lygybę ir vienodą užmokestį, ir tikimės, kad E! seka, kad švino, ir mes esame su Catt “, – sakė ji, su Witherspoon sutikus.

Messing taip pat iškėlė Sadlerį per interviu su Rancic.

“Laikas yra aukštas, ir mes norime įvairovės, o mes norime tarpsektorinio lyčių pariteto”, – sakė Messingas. “Mes norime vienodo darbo užmokesčio, ir aš buvau toks šokiruotas, kad girdėjau, kad E! netiki, kad savo bendraminčius mokės taip pat kaip ir vyrų bendraautoriai “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =