Atkurkite šį “Star Wars” – įkvėptą makiažą. Ieškokite Halloween naudodami mūsų paprastą GIF vadovą

Apie tobulą medžioklę Žvaigždžių karai-įkvėpė Halloween makiažą atrodyti? Neziurek i prieki. Mes bendradarbiavome su “CoverGirl” ir jų pro kosmetikos meistru Jennifer Fleming, kuris sukūrė “Chrome” kapitono išvaizdą iš Žvaigždžių karai kampanija Stiliuje Grožio praktika Maya Allen. Puikus papildymas Stormtrooper arba Darth Vader kostiumai, efektas jungia grafinę sparnuotą akį su futuristiniu metaliniu šešėliu ir yra stebėtinai lengva įsisavinti. Naudokite jėgą ir žiūrėkite žingsnis po žingsnio GIF su instrukcijomis, kaip atkurti žemiau pateiktą išvaizdą.

Susijęs: CoverGirl pradeda a Žvaigždžių karai Makiažo kolekcija

Žvaigždė Wars - Chrome Captain GIF 1
Sarah Balch, InStyle.com

Nepaisant to, kad užpildyti juostas juodu įdėklu, tai bus pagrindinė faux pas bet kuriuo kitu metų laiku, grafinis efektas ypač veikia. Flemingas pakėlė Perfect Point Plus “Onyx” ($ 6; drugstore.com), kad atsektų Aleno arkų figūrą.

Žvaigždė Wars - Chrome Captain GIF 2
Sarah Balch, InStyle.com

Su tuo pačiu pieštuku Flemingas atkreipė dėmesį į dramatišką sparną. Ji išdėstė vizitinę kortelę Aleno akies išoriniame krašte, išsidėsčiusi dugniniais blakstienomis, kaip gairę, suteikiančią aiškią formą.

Žvaigždė Wars - Chrome Captain GIF 3
Sarah Balch, InStyle.com

Flemingas tęsė pieštuko naudojimą ir išorinį sparną sujungė su Aleno raukšlėmis, po to virš viršutinio viršaus įdėjo “Intrusing” smokeys paletę “Stunning Smokeys” (“$ 9; drugstore.com”). Tada ji grįžo su “Q-Tip”, aptraukta akių makiažo valikliu, kad išvalytumėte dangtelio formą ir padarytumėte ją tiksliau.

SUSIJĘS: Princess Leia Žvaigždžių karai “Bikini” tiesiog parduodamas dėl nesąžiningos pinigų sumos

Žvaigždė Wars - Chrome Captain GIF 4
Sarah Balch, InStyle.com

Ginkluotos su plokščiu šešėliniu šepečiu, Flemingas spaudė “Bombshell Shine Shadow” ledo karaliene ($ 9; drugstore.com) ant Aleno dangtelių ir sumaišė spalvą į vidines kampo akis.

Žvaigždė Wars - Chrome Captain GIF 5
Sarah Balch, InStyle.com

Keletas dosnų “Dark Side Super Sizer” tušo sluoksnių ($ 8; drugstore.com) apdaila akies išorinį poveikį.

Žvaigždė Wars - Chrome Captain GIF 6
Sarah Balch, InStyle.com

Siekiant išvengti bet kokio agresyvaus valymo iš juodo šešėlio, “Fleming” pritaikė pamatą paskutinį kartą, o tada “Allen” veido spalvą išgydo šiluma, sumaišydama “CoverGirl Clean Glow Blush” persikų ($ 8; drugstore.com) ant jos skruostų obuolių.

FOTOS: mados Žvaigždžių karai Fanatikas

Žvaigždė Wars - Chrome Captain EMBED
Sarah Balch, InStyle.com

Metalinė lūpa sujungė visus elementus. Flemingas naudojo nuogi atspalvį kaip pagrindinę spalvą ant Aleno lūpų, kad sukurtų nutildytą drobę, tada ant viršaus įdedamas “Silverlicious Lipstick” sidabras ($ 8; drugstore.com).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 89 = 91