Ar tai naujausias “Star Trend”? Anne Hathaway kopija Emma Stone, padengdama savo veidą dėl geros priežasties

Emma Stone ir Andrew Garfield yra tokios kietos, kad kitos Holivudo poros seka savo švinu! Anne Hathaway ir jos vyras Adam Shulman per atostogų savaitgalį išleido puslapį tiesiai iš “Stone and Garfield” altruistinio pjesės knygos ir naudojo savo šlovę, kad atkreiptų dėmesį į keletą vertingų priežasčių. Hathaway ir Shulman sekė The Nuostabus Žmogus-voras poros pėdomis laikydami ženklus, kad atkreiptumėte dėmesį į savo mėgstamas labdaros akcijas, kai jas fotografavo paparaci Niujorke (aukščiau).

“Emma Stone ir Andrewas Garfieldas turėjo puikią idėją!” Perskaitykite “Hathaway” laikinąjį kartono ženklą prieš patardami visiems patikrinti girleffect.org, feedamerica.org ir worldofchildren.org – visas nepelno organizacijas, kurias palaiko aktorė. “Laimingas liepos 4 d.” skaityti “Shulman’s”. Duomenis laikė ranka rašytus pranešimus priešais veidus, kai fotoaparatai buvo ištraukti.

Žiūrėti daugiau nuotraukų: Anne Hathaway’s Best Looks Ever

Praėjusį mėnesį “Stone” ir “Garfield” naudojo tą pačią taktiką, kaip elgtis su fotografų grupe Niujorke praeitą mėnesį (duetas padarė tai keletą kartų anksčiau), ir šaukė kelias savo mėgstamas organizacijas (žemiau) “Labas rytas! Mes valgėme ir pamatėme vaikinų grupę su kameromis už jos ribų. Todėl mes galvojome, pabandykime tai dar kartą. Mums nereikia dėmesio, bet šios puikios organizacijos”, skaitykite “Stone” ženklą su rodyklė, nurodančia “Garfield”, išvardytos “youthmentoring.org”, “autismspeaks.org”, “wwo.org” ir “gildasclubnyc.org” kaip labdaros organizacijos,.

Emma Stone and Andrew Garfield
FAMEFLYNET FILTURES

Mes sveikiname abu poras, kad nukreipėme savo žvaigždės statusą į tam tikras vertingas priežastis ir galite tai padaryti Pažiūrėkite daugiau įžymybių daro gerai čia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 6