Anne Hathaway prisipažįsta į “Istoriją iš piktnaudžiavimo”

Anne Hathaway jaučiasi atsidavusi, kad galėtų rasti taiką savo gyvenime, ir tai neatvyksta nepripažįstant kaltės.

“Turiu istoriją su pykčiu”, – prisipažino ji savo interviu Glamūrabirželio / liepos mėn. “Aš tai padariau kur kur buvau”, “Aš esu gražus 29 dienas iš 30, o tada aš visiškai sau leisti būti visiems”, – sakė jis. “”

Ji tęsė: “Aš supratau, kad jei iš tikrųjų galėčiau atsitraukti nuo teismo ir susidoroti su savo emocijomis tuo metu, man iš tikrųjų nereikėjo papildomos dienos. Rage neveda tavęs į taikos vietą. tikslas yra ne laimė. Tikslas yra ramybė “.

Anne Hathaway lead
Gonzalo Marroquin

Ramybės raiška yra pagirtinas tikslas, nors tai kartais lengviau pasakyti nei padaryta, ypač jei jūs koordinuojate neapykantą, nukreiptą taip, kaip Hathaway tai padarė 2013 metais. Aktorė netyčia sukėlė anti-gerbėjų legionus po jos 2013 m. “Oskarų” priėmimo kalbos už savo vaidmenį kaip Fantine in Les Miserables buvo skaitomas kaip netikras ir dirbtinis, bet, laimei, neigiamas atsakas jai nelaimė.

SUSIJĘS: Anne Hathaway įgyja svorį, o ji griauna kūno šamerius iš anksto

“Kaip pasaulis mano apie mane neturi nieko bendra su manimi. Kaip kiti žmonės gydo manęs, neturi nieko bendra su manimi “, – sakė ji Jezabelis praeitais metais. “Tačiau jei kas nors, kas sakė, kad pasakojo man, kaip kažką, apie ką norėčiau dirbti savarankiškai, aš jį paėmė.”

Ji tęsė: “Ir tokiu mastu manau, kad aš turiu spartieji mano augimo būdai. Tuo tarpu, net jei aš nebūčiau pasiryžęs to išgyventi, vis tiek radau būdą būti dėkinga. “

Haters, atkreipkite dėmesį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8