Anna Faris eina namo medžioklę su naujuoju Michaelu Barrettu po to, kai padavė santuoką iš Chriso Pratto

Ana Faris ir jos ex Chrisas Pratas oficialiai padavė skyrybas penktadienį, kuris yra dar vienas žingsnis į priekį jų suskaidymo procese, bet Fariso savaitgalis to neužbaigė.

Ji ir kino operatorius Michaelas Barrettas, kuris, kaip pranešė, buvo pažinęs nuo šios rudens pradžios, septyniasdešimt septynias dienas kartu su šepečiais ir akiniais dėvėjo namie medžioklę. Faris ieškojo naujų objektų Los Andžele, ir Barrettas buvo ten, kad jai padėtų.

Ana Faris Boyfriend
EVGA / CPR / BACKGRID

“Jie pažvelgė į kelis šiuolaikinius Venecijos namus nuo 3 iki 4 milijonų asortimento”, – sakė šaltinis E! Žinios. “Ana laikė skrajutes iš skirtingų namų ir svarstydavo detales. Jie laikė rankas ir atrodė labai laimingi”.

Pora nešiojo tinkamas rudas skrybėles su baltomis pleistrais, akiniais nuo saulės, džinsais ir neutraliais spalvotais marškiniais, kurių ieškojo.

Netrukus po to, kai Pratt pateikė santuokos nutraukimo dokumentus, Faris pateikė savo atsakymą. Buvusi pora siekia bendrai legaliai ir fiziškai globoti savo 5 metų sūnų Džeką. Žmonės praneša, kad Faris taip pat prašo teisės gauti paramą vaikams.

SUSIJĘS: Anna Faris išgyvena realų apie gandai, kad Ex Chris Pratt ir J.Law turėjo reikalų

Po to, kai Pratt ir Faris suskilo per vasarą, Faris pradėjo susipažinti su Barrettu, susitikus su juo dėl filmo rinkinio Už borto.

“Ana” Michaelas “šaukiasi keletą savaičių”, – sakė šaltinis Žmonės tuo metu. “Jie randasi kartais rugsėjo mėnesį, tačiau pastaruoju metu dažniau vėl susipažino”.

Nuo to laiko pora kartu aplankė Italiją, o dabar jie yra medžioklė namuose. Linkime jiems geriausio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − 75 =