Adriana Lima atskleidžia savo mėgstamą akimirką nuo 2015 m. “Victoria’s Secret” mados šou “Runing Tonight”

Jūs manote, kad 16 metų “Victoria’s Secret” veteranas neuždengtų prakaito, einančio po podiumą peekabu apatinėje dalyje, bet Adriana Lima vis dar gauna nervų akimirkas prieš pasirodant pasirodymui. Kaip sako 34 metų modelis Stiliuje, žiūri šou, kuris vakare vakare 10.00 val. ET CBS, yra labai skiriasi nuo to, kas yra ten.

Taigi, kaip ji jaustųsi prieš patekdama į kilimo ir tūpimo taką? “Aš nervinau ir bandau valdyti save, kad galėčiau gerai dirbti ir linksmintis. Viskas vyksta taip greitai, taigi jūs nesuvokia, koks galutinis rezultatas yra tai, kad viskas vyksta taip natūraliai, “pripažįsta ji. Nervai, Lima, kuris atskleidžia, kad šią naktį žiūri šalia savo kolegų angelų, sėkmingai sukrėtė du nuostabius ansamblius su atitinkamais sparnais. Tačiau vienas iš jų laimėjo per savo širdį.

“Mano mėgstamiausia akimirka tikrai buvo vaikščioti per segmentą” Fejerverkai “, o” The Weeknd “buvo scenoje, ir aš negalėjau patikėti šios dainos [” Nejaučiuoti mano veido “] daugiau”, – sako ji. “Aš pabusti, paėmiau automobilį, mokykloje palikdamas savo vaikus, įdėjau tą dainą ir važiuoju į sporto salę su ta daina. Aš nežinojau, kurį jis ketina dainuoti “.

SUSIJĘS: Adriana Lima jos Madame Tussauds vaško paveiksle: “Tai geriau nei tikėjausi, nes tikrai!”

Specialus spektaklis taip pat palankiai įvertino pirmąjį modelį. Beje, tai pirmas kartas, kad aš turiu vaikščioti ant kilimo ir tūpimo tako šalia muzikanto, kurį myliu su myliu daina. Taigi, aš labai džiaugiuosi! “- priduria ji. “Tai atrodė kaip jausminga dainos ir aš negalėjau būti laimingesni. Jis toks talentas. Aš myliu jo balsą. Aš myliu jo muziką “. Nors savaitės iki šou buvo pilnas sunkaus darbo, nemanau, kad Lima paprasčiausiai atostogavo vėliau. “Aš dirbu kitą dieną! Pirmas dalykas kitą dieną aš dirbu, bet tai nėra blogai – man tai patinka “.

NUOTRAUKOS: Sexiest akimirkos nuo 2015 m. “Victoria’s Secret” mados šou

2015 m. “Victoria’s Secret Fashion Show” sugauti vakare, 10 val. ET CBS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + = 12