Kiek seksas yra “normalus”?

Dear dr. JENN,
Mano vaikinas ir aš turiu seksą apie kartą per savaitę, bet, išgirdęs apie mano draugų seksualinius gyvenimus, tai priverčia mane jaustis kaip vienuolė. Kiek seksas yra “normalus”? -Tu Prudas?

Gerb,
Visų pirma, imk tiesą: žmonės meluoja apie savo lytinį gyvenimą, ypač į savo draugus, dažnai padidindami dažnumą ir fejerverkus, nesvarbu, ar jie vertinami, ar paprastas noras pramogauti. Aš kada nors turėjau du klientus, kurie buvo individualiai gydomi su manimi ir buvo geri draugai tarpusavyje. Jane, pakviesime ją, turėjo vaikiną, kuris kovojo su erekcijos disfunkcija. Jų seksualinis gyvenimas buvo neramus ir retas, tačiau jie dirbo per jį. Siekdama apsaugoti savo vaikiną ir išsaugoti veidą, ji smarkiai pervertino savo seksualinį gyvenimą savo draugui, kurį mes vadiname Sūzanu. Sesanas, kuris taip pat buvo gydomas su manimi, jaučiausi baisiai galvojęs, kad Jane susižeidė šviestuvus ir naktinį batus, nors Sūzanas nebuvo toks karštas ir sunkus su savo vaikinu. Istorijos moralė yra ta, kad mes niekada nežinome, kas vyksta už uždarų durų, ir dienos pabaigoje mes tiesiog negalime palyginti su kitais. Turime sutelkti dėmesį į tai, kas veikia mūsų santykiai.

SUSIJĘS: 5 būdai palaikyti seksualinį seksą ilgalaikiais santykiais

Apskritai amerikiečiai turi mažiau lyties, nei anksčiau. Remiantis neseniai atliktu tyrimu, vidutinis suaugusysis 2010 m. Pradžioje lytinių santykių metu devynis kartus sumažino savo elgesį nei 90-tieji metai. Tai, kad sutuoktinių poros gyvena kartu, buvo netgi staigus; jų seksas buvo daug mažesnis nei 16 kartų per metus. Tai visai nesvarbu, kai manote, kad vidutinis suaugusysis dabar turi lytinį santykį 54 kartus per metus arba šiek tiek daugiau nei kartą per savaitę. (Sutuoktinių poros neatsiranda ir nešvarus gana daug – apie 51 kartą per metus.) Daugelis žmonių mano, kad pažinčių programų kūrimas yra labiau nei bet kada, tačiau tūkstantmečiai iš tikrųjų turi mažiau lytinį santykį nei ankstesnės kartos. Kai kurie priskiria šį nuosmukį iki laiko ir didelių pastangų, kurių reikia norint gauti ir išlaikyti gerus darbus šiandien, o kiti teigia, kad tai susiję su ekrano laiko trukdžiu mūsų asmeniniame gyvenime.

VIDEO: Halle Berry “Sexiest” “Instagram Moments”

Tikėkite ar ne, nauji tyrimai rodo, kad seksas kartą per savaitę gali būti idealus. Šis tyrimas, išspausdintas Socialinė psichologija ir asmenybės mokslas, ištyrė daugiau nei 30 000 amerikiečių per keturių dešimtmečių spaną ir nustatė, kad padidėjęs seksualinis dažnis tarp porų buvo susijęs su didesniu gerove iki iki savaitės. Žmonės, kurie dažniau sekso dažniau, nebūtinai buvo laimingesni.

Tačiau pabandykime sutelkti dėmesį į svarbesnį klausimą: ar savaitės sekso sesijos tenkina? Vertinant santykius kaip poros terapeutas, man rūpi daugiau apie tai, kaip patenkinti abu žmonės yra su lytimi ir dažnumu, nei su faktiniais skaičiais. Kaip tai padaryti keletą kartų per savaitę gali atrodyti kaip daug iki pusės poros ir nieko į kitą. Tai reiškia, kad ieškant laimingos terpės, kai du žmonės jautriai reaguoja į dažnį, tai ne visada lengva.

SUSIJĘS: Kaip paklausti, ko norite butu

Dažnai žmonės, kurie nerimauja dėl sekso su partneriu dažnumo, daro tai, nes jie arba nepatenkinti seksu, ar bijo jų partnerio. Jei jūs ar jūsų partneris nepatenkintas, raktas į tai yra komunikacija. Mokymasis paklausti to, ko norite, kai kalbama apie didelį paveikslėlį ir specifines technologijas, yra labai svarbus norint pasiekti jūsų seksualinius poreikius. Kalbant apie dažnumą, pagrindinis dalykas yra rasti bendrą pagrindą. Jei esate tas, kuris nori daugiau lytinių santykių nei savo partnerio, nepamirškite, kad masturbacija yra sveika seksualinio gyvenimo dalis, net jei esate įsitraukęs į partnerystę. Jei esate tas, kuris mažiau trokšta, svarbu būti atviri ir norinti leisti tavo partneriui įgauti tavo nuotaiką, o kartais taip, pasiimk komandą. Be to, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte lytinį potraukį:

1) Nenaudokite jokių medicininių problemų. Taip pat pasitarkite su savo gydytoju apie vaistus, kurie gali turėti įtakos jūsų troškimo lygiui.

2) Grįžkite į medaus mėnesį. Padarykite tai, ką tu padarė savo ankstyvosioms pažiūros dienoms, kad būtumėte pasiruošę datai. Mes linkę jaustis seksualiausia ir labiausiai mėgsta sekso, kai mes dėvi mielas kelnaites, galbūt vaškuotos, apsirengusios ir jaučiasi geriausiai.

SUSIJĘS: pridėkite šiuos 5 dalykus į savo Pažintys profilį ir kiekvienas žengs į dešinę

3) Pasivaikščiokite atminties juostą arba leiskite sau fantazuoti. Naudok savo vaizduotę, norėdami išprovokuoti noro liepsną. Kai mes susipažįsta su nauju partneriu, mes dažnai persvarstome įdomius seksualinius išgyvenimus, kuriuos su jais neseniai sudarėme. Ši fantazija mus įjungia ir skatina kitą susitikimą. Leisti tai padaryti dabar, nesvarbu, ar tai yra tavo patirtis ar fantazija.

3) Gauk nuotaikos. Atidarykite seksualią knygą arba įjunkite karštą filmą, kad sau būtų skatinami ir pasiruošę veikti.

4) Turi lytinių santykių, net jei nesijaučiate (jei neturite traumos savo fonui). Leiskite man būti aiškus: niekada neturėtumėte jausti priversti į seksą. Bet kartais šokinėjant net tada, kai nesate visiškai įjungtas, bus įjungtas. Seksas pradeda seksą. Kuo daugiau jūs turite, tuo labiau jūs linkęs to nori. Tai padidina hormonų lygį ir įjungia mūsų gaisrus.

5) Atstovauti bet kokius emocinius klausimus, kurie gali būti jūsų gydymo metu. Problemos, tokios kaip valgymo sutrikimai, nerimas ir depresija, gali slopinti seksualinį troškimą.

Ir tada yra tikrovė, kad net poros, kurios galėjo prasidėti super seksualiais medaus mėnesio laikais, dažniausiai būna mažiau sekso, tuo ilgiau jie buvo kartu. Sekso variklis svyruoja. Gyvybės įvykiai – vaiko gimimas, mirtis šeimoje, didelis projektas darbe gali sukelti seksualinio potraukio sumažėjimą arba laiką ir energiją inicijuoti seksą. Taigi nepamirškite apie šiuos veiksnius: kiek ilgai jūs ir jūsų draugas buvo kartu? Ir kas dar vyksta jūsų gyvenime, kad gali nukreipti dėmesį nuo miegamojo?

SUSIJĘS: Man buvo apkaltinta dabar ką?

Pasibaigus dienai, nesvarbu, ką daro kiti žmonės. Taigi, jei tai tikrai tik palyginimas su jūsų draugų seksualiniu gyvenimu, dėl ko jus nerimauja, pamiršk apie juos ir mėgaukitės savo savaitine pyraga.

Tačiau svarbu sukurti gyvenimą, apimantį jausmingą laiką kartu. Taigi, ar tai kas savaitę, ar jūs ir jūsų draugas nuspręstų išsiskirti daugiau laiko seksui, traktuokite jį kaip svarbų kalendorinį dalyką: nustatykite išorinės pasaulinės technologijos ribas, vaikus, įstatymus, namų svečius, draugus, darbus, namų apyvokos reikmenis ir panašiai – kartu apsaugoti savo erotinę erdvę. Padarykite seksą prioritetu.

“Hump Day” apdovanojimų pelnęs psichoterapeutas ir televizijos serveris dr. Jennas Mannas atsako į jūsų seksualiausius klausimus –nepastebėtas ir nefiltruotas. Ar turite savo sielvartą? Siųskite mums anonimiškai el. Paštu HumpDay@instyle.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 92