Supermodelis Erin Heatherton apie gaminius, kurių ji reikalinga jos gyvenime

“Adore Cosmetics” turi visiškai naują ambasadorių, ir jūs geriau tikėtumėte, kad jau norėjote sužinoti apie kiekvieną dalyką, kurį ji numato savo veidui. Laimei, supermodelis Erinas Heathertonas, Sporto iliuzijos Reguliarus, kuris ką tik buvo paskelbtas kaip naujas prekės ženklo veidas, buvo daugiau nei norėjęs dalintis savo paslaptimis su mūsų odos priežiūros obsessed redaktoriais čia MIMI. 

“Adore kosmetika įkūnija visus mano mėgstamiausius ir esminius grožio ir odos priežiūros elementus. Man patinka, kad produktas yra įsišvirkštas į naujausią, labiausiai novatorišką mokslą, sukurtą naudojant ekologiškus ingredientus ir pagamintas rankomis ištikęs, mielas ir sąžiningas komandos “- pasakojo ji. 

Jei nesate susipažinę su prekės ženklu, mes esame čia, norėdami suteikti jums tam tikrą informaciją. “Adore Cosmetics” yra žinoma dėl gaminių ekologiškų ingredientų ir kamieninių ląstelių naudojimo, kad produktas padėtų odos natūralių ląstelių gebėjimui ginti nuo UV spindulių. Tačiau naujovės nėra pigios. Kolageno veido kaukė truputį mažesnė už 700, o “Firming Eye Serum”, pagamintas naudojant kamieninių ląstelių technologiją kartu su vitaminu “E” ir “Jojoba” sėklų aliejumi pagaminta antioksidacine medžiaga, yra beveik 600 USD. 

Prabangus, iš tikrųjų. 

Taigi, ką Erin gydo savo oda? Dvi jos mėgstamiausios prekės yra “Calming Body Lotion” ($ 80; adorecosmetics.com) ir “Essence Facial Hydrating Cream”, skirtos normaliai sausai odai (199 $; adorecosmetics.com)

Nors mes jaučiame psichiką žinoti, kokius produktus, kuriuos ji mano, privalo pirkti iš linijos, mes taip pat norėjome daugiau sužinoti apie savo kasdienę veiklą. Ar “Erin” yra “15 produktų lineupe” mergaitė ar kas nors, kas gyvena už supaprastintą minimalų dienos režimą? Aš nusileidau kažkur viduryje, jei mes esame sąžiningi.

SUSIJUSIOS: Dr Pimple Popper turi sprendimą “Breakouts”

“Aš stengiuosi išlaikyti jį paprastu valymo, exfoliater, paprastu serumu, po drėkintuvu, nakties kremu ar kaukiu, priklausomai nuo sezono”, – sako ji..

Tačiau jos meilė organinėms ir kokybiškoms medžiagoms neapsiriboja odos priežiūra. Ji pažymi “RMS Beauty”, “Bite Beauty” ir “bareMinerals” tarp savo mėgstamų makiažo ženklų. 

SUSIJĘS: viskas, ko jums reikia žinoti apie miltelių fondo naudojimą 

Ir nors mes kalbėjome apie sveiką odą, supratome, kad lengviau pereitume prie kitos mūsų mėgstamos temos, kuri, žinoma, yra maistas. 

“Mano mėgstamiausi užkandžiai yra be glitimo turinčios grūdų krekeriai su sėklomis, supjaustytais” Hummus “ir Fuji obuoliais su migdolų sviestu”, – sako Erin. “Mano pirmasis prioritetas maisto produktams, kai tik įmanoma, yra ekologiškas, visas natūralus ir neperdirbtas maistas.” 

Užkandis, makiažas, ir odos priežiūros patarimai? Erina, manau, mes tiesiog tapo geriausiais draugais. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 16 = 18