Mes išbandėme 4 populiariausių blakstienų internete dabar

Mascaras for Summer
Mandagumas

Erin Lukas

Gegužės 17 d., 2018 m., 9.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Ar tai grožio produktas iš tikrųjų gerai ar labai fotogeniškas? Tai yra klausimas, kurį klausiu sau, kai tie patys produktai vėl ir vėl pasirodo mano “Instagram” sklaidos kanale. 

Neseniai ši hype atrodo sukasi aplink tušas. Jei aš pasirodysiu pasekėjų kiekvieną kartą, kai pamatysiu naujus tušas, pavyzdžiui, “Milk Makeup” CBD aliejaus įpylė “Kush High Volume” tušą arba “Glossier” puikią, kasdieninę blakstienų tušą tuščią plokščią nuotrauką, būti grožio veiksnys. Tačiau tai yra tuša, kad ji yra labai klampi ir purvinanti, arba ji gali suteikti jums nuolatinių, ilgų, storų blakstienų – tarp jų nėra. 

Norėdami išsiaiškinti, ar dabar keturi baisiausi blakstienų tušai internete yra verti visų hype ar tiesiog “meh”, aš įtraukiau dar tris Stiliuje redaktoriai, kad nepraleisdavo šių blakstienų ir juos išbandė. Kartu su “Milk Makeup” ir “Glossier” naujais vamzdeliais mes taip pat išbandėme “Legendary Lashes Volume 2” blakstienas ir “Covergirl’s Peacock Flare Mascara” Charlotte Tilbury. 

Laikykitės mūsų visiškai sąžiningų minčių apie keturias populiariausių pavasario blakstienas. 

VIDEO: 5 būdai pagerinti blakstienas 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4