“Lucy Hale” 11 dolerių raudona lūpdažis taps jūsų gyvenime džiaugsmu

Ne paslaptis, kad Gana mažai melagiai Cast yra dalykas, skirtas plaukams ir makiažui. Kiekvieną dieną mes esame atsidavę Shay Mitchell’o plaukuose arba tamsioje lūpdažio Lucy Hale. Gali būti, kad mūsų mėgstamiausias apdovanojimas pasirodė iki šiol, kai Lucy Hale “iHeartRadio” muzikos apdovanojimus perdavė “Posh Spice”. Tačiau tai ne tik tada, kai raudonas kilimas yra išvyniotas, kad mes pamatyti žvaigždžių grožio akimirkas iš LH. 

Ne, ne, ji žinoma, kad ji teikia “#press” šukuosenas, akių kontūrus, lūpų dažus ir dar daugiau. 

Nors mes paprastai jaučiame spėjamą Lucy Hale lūpų šešėlį, pažymėkite. padarė mus tvirtą ir atskleidė tikslų prekės ženklo atspalvį Instagram.

SUSIJĘS: #Impressed: “Kylie Jenner” akių šešėlių paletė, parduodama per vieną minutę

#Regram @kdeenihan: kaip klasikinis, nes jis ateina. ❤️���� Gamintojas Ambassador @ lucyhale nešioja ženklą. Lipclick Matte lūpdažis “Siren” ��

Nuotrauka paskelbta ženklu. mergina (@markgirl) apie

Makiažo atlikėjas Kelsey Deenihan, genijus už Lucy “piktybiškos” vampy “išvaizdos ir daugelio kitų, iš pradžių pasidalino su aktorės / dainininko šūkau pūkuotu plaukais ir drąsia raudonąja lūpose nuotrauka, kurią mes iš karto įtraukėme į mūsų protinį (ir begalinį) sąrašą, kurį norėtume išbandyti.

Prieš mes net pasiekiame gerų dalykų, manau, kad mes turime užtrukti minutę, kad kalbėtume apie Lucy Hale antakius. Jie yra tiesioginis drąsios ir gražios apibrėžimas.

ženklas. padarė mūsų dieną dar geriau, kai jie pakartotas Kelsei paveikslėlis ir pridūrė, kad Lucy drąsus raudonas lūpdažis buvo ženklas. Lipclick “Matte” lūpų dažai “Siren” ($ 11; avon.com).

Tu gali jau turiu kaip 90 kitų raudonų lūpų dažų, bet niekada neturite pakankamai, teisingai?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3