Kate Winslet’s 6 Grožis Must-Haves

Nuo smulkių lūpų skausmo iki laisvosios politikos su savo pražtuvais, “Oskaro” nugalėtojas ir “Lancôme” veidas Kate Winslet atskleidė paslaptis už savo scenos vagystės, ieškojo StiliujeGegužės mėn. Leidimas. Perskaitykite mūsų išskirtinį interviu su žvaigždute ir spustelėkite mūsų galeriją, kad įsigytumėte šešių mėgstamų grožio produktų, kurių ji negalės gyventi be.
Pradėkime nuo pat pradžių. Koks anksčiausiai susiduria su makiažu, kurį galite prisiminti? Ah, tikriausiai pavogė mano motinos lūpdažį, kad ji mylėjo. Mano šeimoje niekada nebuvo pinigų, taigi, jei mano mama įsigytų naują lūpų dažą, visą namą žinojo, taip pat ir mano broliai.

Ar galite vis dar pavaizduoti tą pavogtą vamzdelį?Aš galiu. Tai buvo koralas ir kilo iš The Body Shop.

Ar jūsų mama padėjo jums bet kokį patarimą dėl grožio, kurį naudojate iki šios dienos? Vienas dalykas, apie kurį ji visada sakė mums, merginos augo: “Dėl Dievo, tiesiog prašau niekada nenusileisk savo antakius”.

Jūsų arkos yra gana puikios. Man pasisekė, kad jie natūraliai sukuria gražią figūrą. Aš turėjau juos išnaikinti čia ir ten tam tikrų simbolių, tačiau fotografuojant dažnai klausiu, kad makiažo menininkai nebūtų jiems paliesti. Priešingu atveju, aš ne būtent apie juos.

Ką norėtumėte nuliui daryti, kai jums reikia grožio sustiprinti? Anti senėjimo produktai, kuriuos aš visada bandau “Lancôme”, yra tokia didžiulė premija, nes jie padeda išlaikyti odos elastingumą..

Ir kiek makiažas yra, ar yra patarimų, kuriuos sužinojote iš raudonojo kilimo preparato dešimtmečio? Negalima būti sunkios ir viską išmušti iš karto. O, o blakstienų šaknų dėkite tušą su plokščiu akių šepečiu. Dėl to akių baltymai tampa blyškesni, o dangteliai išlieka per sunkūs. Tai geras. Aš tikrai negali gauti pakankamai to, iš tikrųjų!

Paimkite gegužės mėnesio leidimą Stiliuje, galima rasti kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui šiandien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 73