Kaip prižiūrėti blakstienų priauginimus vasarą

Balmy vasaros dienos yra mūsų artimiausioje ateityje, o tai čia grožio skyriuje mums iš karto supranta, kaip mes einame į prakaitą įrodantį mūsų grožio rutiną. Tai, kad šiais metų laikais atrodo dar labiau patrauklus minties, kad blakstienų tuščiavidurių blakstienų tušas atmesti, bet su daugybe paplūdimių ir baseinų (taip pat ir visų aukščiau paminėtų prakaito), ar vasarą tikrai geras laikas juos gauti? Mes gręžėme Blinkbrowbar lash ekspertų Sabah Feroz už savo patarimus išlaikyti blakstienas ieškote fab nepaisant visų įdomus saulėje. 

VIDEO: geriausi blakstienos serumai rinkoje 

 

“Vasara yra puikus laikas, kai jūsų blakstienos bus padarytos, jie suteiks ilgiau atrodančias, pakeltas blakstienas ir plačiau užsidegančias akis, o tai reiškia, kad jūs tiesiog galite atsikelti ir eiti su minimaliu makiažu, puikiai tinka ruoštis, kai saulė spindi ir jūs turite puikią žėrinčią vasaros odą “, – sako Ferozas Stiliuje. Tiesiog įsitikinkite, kad rūpinatės tinkamai. “Būtina pasirūpinti, kad dėvėti bet kokį blakstienų ilgį, išvengti perteklinės karščio ir dėvėti atspalvius, kad blakstienų apsauga nesumažėtų”, – sako ji, įsitikinusi, kad reikia naudoti bepietinį makiažo valikliu.

Be to, rankas! Nesvarbu, kaip esate pagunda. “Nepasirinkkite ir neimkite blakstienų, tai ne tik ištraukia klaidingas blakstienas, bet ir gali sugadinti natūralias blakstienas. Kai blakstienos natūraliai nuleidžiamos, naudokite mūsų” Suckling “aliejų, kad maitintumėte savo natūralias blakstienas, puikų formulę ir privalo turėti savo makiažo komplektą, kad sustiprėtų ir sustiprėtų blakstienos. “

Ėjimas į vandenyną kritimo? Štai ką daryti: “Jei naudojate baseiną ar vandenyną, naudokite akinius”, – sako ji. “Apskritai, mūsų akys gali būti jautrūs jūros vandeniui ir chlorui, dėl ko reikia trinti blakstienas. Būkime atsargūs!”

SUSIJĘS: 6 gudrybių, ilgų blakstienų gudrybės 

Kaip ir bet kuriuo kitu metų laiku, atidžiai prižiūrėdami pratęsimus bus užtikrinta, kad blakstienos atrodytų ilgiau. “Ilgai trunkantis blakstienų žvilgsnis yra svarbu išlaikyti blakstienų laikymąsi.” Blinkbrowbar “rekomenduojame atsikratyti blakstienos kas 2-3 savaites, kad jūsų svajonių blakstai visada atrodytų saldūs”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 36 = 39