Ką Probiotikai grožio produktai iš tikrųjų daro jūsų odai?

Paprastai, vartojant probiotikus, kalbama apie gyvojo kultūros jogurtą ir žarnyno sveikatą, tačiau, kaip jūs galbūt pastebėjote, “buzz” žodis daro save reguliariai odos priežiūros srityje. Taigi, kodėl, staiga, šie mikroorganizmai pridedami prie jūsų drėkintuvo?

Teoriškai, probiotikų įdegis odos priežiūra gali turėti didelę naudą jūsų veido. Viskas priklauso nuo jūsų mikrobiomos pusiausvyros – mikroorganizmų rinkimo ant odos. “Sveika odos funkcija yra susijusi su įvairiomis odos organizmų skaičiumi, o odos liga gali keisti mikrobiomą, dėl kurio kenksmingų bakterijų kolonizacija nenormaliai kenkia odai”, – aiškina Niujorke įsteigta dermatologo Dr. Joshua Zeichner. “Probiotikų odos priežiūros produktai sprendžia odos problemas, tokias kaip sausumas, bet taip pat skatina gerų bakterijų augimą, kad padėtų atkurti sveiką mikrobiomą”.

VIDEO: 5 efektyvūs serumai už 25 USD

Tai dažniausiai naudojamas, kai yra pažeistas odos barjeras, paaiškina mūsų pro, kuris gali sutrikdyti mikrobiomą – pavyzdžiui, egzema. Tačiau Dr. Zeichner teigia, kad yra duomenų, leidžiančių manyti, kad esant tokioms sąlygoms kaip spuogai, mikrobiomas yra nenormalus ir gali prisidėti prie odos pakitimų.

Kalbant apie odos priežiūros produktus, jūs tikriausiai matėte šį žodį labiausiai drėkinamųjų etikečių gamyboje, nors prekės ženklai įdėjo šią technologiją į kitų tipų produktus, tokius kaip serumai ir valikliu. “Tula” buvo viena iš pirmųjų prekių ženklų, skirtų jų produktams naudoti probiotikus, o “La Roche-Posay” naujasis “Toleriane Double Repair Moisturizer” (20 JAV dolerių; target.com) daugiausia dėmesio skiria remtinoms sveikoms bakterijoms, o dr. Brandt ką tik pradėjo naktinę kaukę su mokslas. 

H2O + Beauty Rapids Probiotic Mattifier
Mandagumas
H2O+
22 USD

APSIPIRK DABAR

SUSIJUSIOS: “Anti-Aging” drėkintuvo odos kėlimo galia yra neįtikėtinas

Taigi atrodo paprasta, ar ne? Atkurti mikrobiomą ir simptomai išnyks? Deja, tai šiek tiek sudėtingesnė. “Mes ne visai aišku, ar probiotikai, keičianti mikrobiomą, yra pakankami, kad pagerintų odos būklę, ar pagerinti esamą odos būklę, kas skatina mikrobiomą pagerinti”, – sako dr. Zeichner.

Dr. Brandt Hydro Biotic Recovery Sleeping Mask
Mandagumas
Dr. Brandt
52 USD

APSIPIRK DABAR

Trumpai tariant, reikia atlikti daugiau tyrimų, siekiant nustatyti, ar koncentracija turėtų būti mikrobiozė, gijanti odą, ar gydant odą ir tada sužinoję, kokius patobulinimus matė mikrobiologija. “Tikėtina, kad turime šiek tiek ištirti odos barjerinių defektų ir uždegimo problemą bei padėti mikrobiomei tuo pačiu metu,” tvirtina Dr. Zeichner..

Jei norite išbandyti tendencijas, pasikalbėkite su savo dermatologu, kad sužinotumėte, ar jis atitinka jūsų dabartinį režimą, ir kaip probiotikai (ir jų produktai) gali paveikti jūsų odą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 + = 63