Internetas yra apsėstas šiuo 7 doleriu veido milteliais

Kartais jūs negalite nieko blogai elgtis su klasika, o kai kalbama apie permatomus miltelius, internetas sutinka. Nors yra keletas naujesnių, mėgstamiausių puodžių, kuriuose yra laisvų miltelių, greita “Google” paieška pateks į “Coty AirSpun Loose Translucent Powder” (7 dolerius; walmart.com) ir daugybę grožio dienoraščių, “Amazon” apžvalgų ir “Reddit” temų atsineškite savo lojalumą.  

Atvira, permatoma galia, be abejo, yra neatsiradusio visų mūsų grožio papročių herojus. Nors produktas tęsiasi ir sėdi nepastebimoje mūsų gaminio parduotuvėje, be jo makiažas vis tiek ištirpsta ir slenka. Taip, Coty paketas gali atrodyti šiek tiek kuklus, tačiau, skirtingai nuo “flashier” puodų rinkoje, tai yra tik kolekcija “Monet”.

SUSIJĘS: Mūsų 10 mėgstamiausių matinių pamatų kiekvienoje kainų taške

Jos miltelių dalelės sukamos ir pasukamos, kol jos pasiekia pagalvę panašų minkštumą, taigi, kai jūs jai puoselėjote, ne tik nustato makiažą, jis išlygina ir nuslėpia bet kokias dėmeles, smulkias linijas, raukšles ir netolygią tekstūrą. Jei tai skamba kaip magija, apsvarstykite tai, kad formulė išliko nepakitusi nuo 1935 m. Kaip įrodymas. Dar geriau, nes vaistinės mažesnės negu 10 dolerių, kaina taip pat yra beveik išliko taip pat.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − 83 =