Anastasia’s New Eyeshadow Palette pagarba man, jūs ir jų 14,2 milijonų pasekėjų

Mes tik pamatėme tik faktines spalvas paletės viduje, bet mes jau įsivaizdavome nesuskaičiuojamus spalvų derinius, kuriuos kiekvieną dieną dėvės Anastasija Beverly Hills antroji paletė.

Gerai, techniškai tai trečias, ir jūs galite sukurti savo paletę su prekės ženklo akių šešėlių singlais, bet būti sąžiningai, kad trokštanti paletė su Mario Dedivanovič (Kim K makiažininkė, NBD) buvo ribotas leidimas ir išparduota beveik taip pat greitai, kaip ir KKW kontūro lazdelės. Nors Anastasijos būsimoji “Subculture” paletė greičiausiai skris nuo lentynų panašiu greičiu, mes bent jau galėsime būti tikri, kad tai bus nuolatinės sudėties dalis, jei pirmą kartą praleisime valtį.. 

SUBKULTŪRA – liepos 25 d. #Bhsubculture

Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills) bendrai paskelbta žinia

Paletė, kurioje yra neutralus neutralių ir drąsių tonų pusiausvyra, buvo meilės įkūrėjo Anastasija Soare ir jos dukra Norvina Claudia darbas, pradėję dirbti kartu, atkreipiant pagarbą savo masinei interneto fanų bazei. Kadangi turime būti tikri – tikriausiai 98% lūpų pieštukų, žymeklių ir kontūro rinkinių, kad mūsų “Instagram” pašarai būtų malonūs, yra Anastasija. Net kai mes kalbame apie animaciją (o dabar ir Broadway), muzikinę medžiagą, kuri yra labai laisvai grindžiama Anastasijos Romanovo istorija, mes pasisakome pavadinimu taip pat, kaip pasisakome už prekės ženklą. Technologija keičia gyvenimo būdą, tiesa? 

VIDEO: Kaip kontūruoti akis naudojant akių šešėlį

SUSIJĘS: Tai yra labiausiai subalansuotas ausis produktas, Anastasia Soare teigimu

“Tai viskas prasidėjo čia! ABH išsišakojo į makiažą (antrą kartą mūsų kompanijos istorijoje)” Instagram “, kokia socialinė žiniasklaida padarė mūsų prekės ženklą ir kitus panašius dalykus, – prijungia mus su mūsų makiažo šeima”, – rašo Soare Instagram, tinkamai. “2012 m. Rugpjūčio mėn., Kai šis puslapis prasidėjo, šis puslapis buvo mūsų subkultūros pagrindinė bazė, kur mėgėjų makiažas buvo vieningos ir vis dar daro. Subkultūra yra antra paletė kolekcijoje ABH, sukurta su mūsų Insta šeima”.

Paimkite paletę, pradedant liepos 25 d., Anastasiabeverlyhills.com. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 − = 63