Aš sekajau “Victoria’s Secret Angels” odos priežiūros produktus – ir tai buvo iš tikrųjų lengva

Išpažintis: aš ne Viktorijos Secret modelis ir niekada nebus, bet aš sutiko su šia realybe ir su tuo sutinku. Kadangi dauguma mano laisvo laiko praleidžiamas paleidus “Netflix” eilę, dalintis “Instagram” mumis ir man kyla pernelyg paklusnumas, kad kada nors pereitų į tikrąją dietą, “rock-hard abs”, kaip angelas visada bus iš klausimo.

Nors Angelų fitneso lygis yra kažkas pasididžiavęs, kaip žmogus, turintis spuogus linkusios odos, visada pavydėjo modelio švaria, spinduliuojančia oda, kuri (atsiprašau, kad yra akivaizdi) atrodo, kad jie naudojo tuos sparnus, kad nusileistų iš dangaus į metinės “Victoria’s Secret” mados šou takas. Kadangi produktų ir įvairių grožio procedūrų testavimas yra mano darbo dalis, laikantis tos pačios odos priežiūros tvarkos, kaip angelai, kai jie pasiruošę parodai buvo verti kulka. Ir jei galutinis rezultatas buvo žėrintis veido, kad varžėsi Angelas? Įsivaizduokite, kad pirmojo modelio ekvivalentas gauna savo sparnus.  

SUSIJĘS: Žiūrėti “Sexiest Looks” iš 2016 m. “Victoria’s Secret” mados šou  

Kaip paaiškėja, modelių įprastai yra gana standartas ir iš tikrųjų nereikalaujama pernelyg daug pastangų. “Mano pagrindinis modelių odos priežiūros tikslas yra pasiekti šviesos spindesį ir apibrėžtį. Aš noriu palikti juos su tobula oda, kuri yra pasirengusi makiažui ir paruošta šou “, – man pasakė” Mzia Shiman “,” Celebrity Facialist “ir moteris už Angelų nuostabių odos spalvų. Nors ji reguliariai dirba su “Angelais” per metus, ji suteikia jiems visą odos priežiūros procedūrą per savaitę iki parodos, taip pat profesionalų gydymą savaitgaliui prieš juostas.

Visų pirma, “Shiman” įspėja modelius prieš pristatydama naujus produktus ar gydymo būdus, kuriuos aš visiškai nuteisiu, nes aš neracionaliai tikiuosi, kad naudosite odos priežiūros produktus. Tačiau aš praktikuoju savikontrolę tris savaites ir buvo monogamas pagal angelų įprotį.

Reto derinys susideda iš “Decléor Aroma Cleanse Essential Cleansing Milk” (30 $; nordstrom.com), “Decléor Aroma Cleanse Essential” tonizuojančio losjono (30 $; nordstrom.com) ir “Decléor Aromessence Rose D’Orient Soothing Serum” (73 USD). ; nordstrom.com). Naktį veidrodis siūlo angelams užbaigti savo dienas, nuplaukdamas veidus “Decléor Aroma”, išvalydamas 3-in-1 “Hydra-Radiance” švelninimo ir valymo mousse (35 $; nordstrom.com), “spritzing” ant tonizuojančio losjono ir masinantis “Decléor Aromessence” Rose D’Orient raminantis naktinis balzamas ($ 42; dermstore.com).

SUSIJĘS: 15 “Jaw-Dropping” pasirodys nuo 2016 m. Victoria’s Secret Fashion Show After-Party

“Modeliai labai naudingi raminais gydymo būdais, todėl mes turime produktus ir metodus, kurie veikia nuo uždegimo, paraudimo ir dehidratacijos”, – paaiškino Shiman, kai paklausiau, kaip ji sukūrė optimaliausią modelių įprastą. Po kelių dienų aš galėjau pamatyti tokį patį poveikį ir mano oda. Paprastai, kai aš atsikratęs, perdozuoju kiekvieną spuogus kovojančią produktą, turiu savo vaistinėje, nors aš ir geriau žinau. Tai paprastai sukelia odos priežiūros produktų pagirį, kai mano veido spalva yra raudona, sudirgusi ir uždegta.

VIDEO: Viktorijos “slaptųjų modelių” “Pre-Show Workouts” viduje

Praėjus kelioms dienoms po to, kai pradėjau sekti “Shiman” gaminių seriją, mano oda buvo pastebimai ramus. Aš patyriau mažiau uždegimo, ir, išskyrus vidurinį plyšį ar du, kurie sutapo su mano ciklu, mano oda buvo palyginti aiški. Tačiau aš tikėjausi, kad visa tai pasikeis, kai aš keliausiu per Padėkos savaitgalį.

Nepaisant to, kad skrydžio metu oras išsiurbia visą drėgmę iš odos, aš pasidžiaugiau visais valgiais, kuriais maitinosi maistas, kurį Shiman rekomenduoja, kad modeliai neatsirastų tokių kaip angliavandeniai ir sūrūs patiekalai. Nors “Shiman” elgiasi su angelais deguonies veido priešais šou ir užtikrina, kad kelis kartus per parodos savaitę jie naudojasi “Decléor Aurabsolu Instant Glow Hydrogel Mask” (20 dol., Decleorusa.com), aš nuėjau į praktinį maršrutą ir pasirodė Hidrogelinė kaukė po mano skrydžio.

Akimirksniu švytėjimas, kad jazminų infuzuojama lakštinė kaukė davė mano odą, gali būti, kad ji nebuvo būdinga, tačiau mano veido spalva atrodė šviežiai ir pakankamai rausvai, kad būtų galima patvirtinti, kad mano draugai yra komplimentai, jau nekalbant apie naują, bendrą zeną primenantį mano odos sluoksnį – ir tai geriau nei bet kokia pora sparnų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 84 = 92