Aš pagaliau suradau geriausią cinko oksido apsaugą nuo saulės

Išpažintis: vienintelis produktas, kuriam trūksta mano plačios odos priežiūros procedūros, taip pat yra svarbiausias. Nesvarbu, kiek kartų aš girdėjau, dermatologai sako, kad labai svarbu dėvėti apsauginę nuo saulės apsaugą, aš vis tiek praleidžiu jį iš ryto. 

Aš visada “pamiršau” taikyti saulės skydą, nes dauguma bandymų su veido formulemis yra riebaluoti, užsikimšti poromis ir turėti tą liūdnai baltą spalvą. Visų metų aš pateisina savo odos priežiūros procedūrą be SPF, nes aš sėdžiu viduje bent aštuonias valandas per dieną, penkias dienas per savaitę. Šią vasarą aš pažadėjau nutraukti šį blogą įprotį, o naujasis “Max Mineral Naked Broad Spectrum SPF 45” (38 USD; “Sephora.com”) Peter Thomas Roth padės man pasiekti šį tikslą. 

SUSIJĘS: Kodėl jums tikrai reikia dėvėti cinko oksidą

Lengvoji SPF 45 formulė turi cinko oksidą kartu su titano dioksidu. Šie mineralai sėdi prie odos, kad susidarytų barjeras, blokuojantis ir apsaugantis nuo UVA / UVB spindulių, taip pat užkertant kelią priešlaikinėms raukšlėms ir uždegimui. Cinko paminėjimas gali sugrąžinti jus į jūsų vaikystės storus, kuklias apsaugos nuo saulės priemones, tačiau mineralinių medžiagų, tokių kaip Peter Thomas Roth, pavyzdžiai yra tai, kaip atsirado cinko apsauga nuo saulės. 

VIDEO: 5 odos gydymas Dermatologai sako, kad yra pinigų švaistymas 

Papildomai prie apsaugos nuo SPF, antioksidantai ir saulėgrąžų ekstraktas, apsaugantis nuo veido, apsaugo odą nuo saulės, kad jis liktų lygus ir hidratuotas. Deimantinė galia ir universalus atspalvis, kuris prisitaiko prie jūsų odos atspalvio, palieka veidą sveiką švytėjimą, kuris puikiai tinka be rūpesčių dienos paplūdimyje (kur vis tiek norite, kad jūsų oda atrodytų gerai). 

Aš niekada maniau, kad nekantriai laukiu, kad kasdien būtų naudojamas apsaugos nuo saulės poveikis, bet tai greitai greitai įsisavina į savo odą ir daro jį tokį blizgantį, o ne riebų, kad tai dabar mano mėgstamiausia mano odos priežiūros procedūra. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − 68 =