Visos Mada taisyklės Meghan Markle turi laikytis, kai ji prisijungia prie Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos

Net jei neatsižvelgiate į juos, labai akivaizdu, kad dabar Britanijos karališkoji šeima daug ką vykdo. Prince William ir Kate Middleton pasveikino trečią vaiką. Karalienė Elžbieta šventė šventą 92-ąjį gimtadienį. Ir rytoj, gegužės 19 d., Meghan Markle vaikšto žemyn praeina, kad galėtų susituokti princą Harį per ilgai susižavėjusią vestuvę.

Turėdamas tiek daug švenčių, visuomenė turi unikalią galimybę pamatyti daug karalienių ir kaip jie dažnai apsirenka. Jie atrodo natūraliai atrodantys nepriekaištingi kiekvieną kartą, kai jie išeina, tačiau yra griežtų karališkųjų mados taisyklių ir etiketo, kurie padeda jiems atrodyti taip poliruoti.

Taigi kokie apribojimai? Stiliuje įkūrė “The English Manner” etiketo ekspertų pagalbą, kad suskaidytumėte, kas yra karališkojo stiliaus procedūra ir kas yra mados fable. Peržiūrėkite didžiausius apreiškimus apie karališką drabužių kodą žemiau.

Kembridžo hercogas ir kunigaikštystė, princas Harry ir ponia Meghan Markle prisijungė prie karalienės ir kitų Karališkosios šeimos narių, tarnavę Vestminsterio abatijoje, kurią organizavo The Royal Commonwealth Society, siekiant švęsti 2018 m. Sandraugos dieną.

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

Juoda yra ne, nebent esate princesė Diana.

Negalima tikėtis, kad dienos metu juodas karalius sugauti, nes dažnai tai įvyksta.

“Apskritai manoma, kad juodos spalvos paprastai nešamos negu gedulas, nors Dianos Princesė iš Vakarų kartais ją dėvėjo vakaro funkcijoms, ir žinoma, kad Kembridžo kunigaikštija tai padarė”, – paaiškino “The English Manner” generalinė direktorė Alexandra Messervy.

“Aš pastebėjau, kad neseniai, kai ponia M. Markle nešiojo juodą dieną, įvyko šiek tiek pasipiktinimas, tačiau šiuolaikiniame laikais aš nemanau, kad tai” labai “nusiramina, o dažnai laidotuvių kodai valstijos “spalvos / be juodos spalvos”. “

Tarptautinių vizitų metu privaloma mokėti pagarbą priimančiajai šaliai.

Šalies emblemų ar spalvų dėvėjimas yra įprasta vizitų užsienyje metu.

Do widzenia Polsko! Dėkojame už nuostabią porą dienų jūsų šalyje ���� Turėjome nuostabų laiką! #RoyalVisitPoland

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

“Paprastai jie stengsis sumokėti komplimentą priimančiajai šaliai ar valstybei, įtraukdami nacionalinį paukštį, gėlę ar spalvą į aprangą”, – sako Messervy. “Ir HM karalienė, ir Dianos Princesė iš Velso buvo puikus (Japonijos oficialus vizitas ir tt).”

Sveikas jausmo taisyklės visada taikomos … Meghanas turi dirbti šiuo klausimu.

“Kituose taisyklėse diktuojamos paprastos protingos sijonėlės, kurios yra pakankamai paprastos vaikščioti, kelnės dažniausiai būna atsitiktiniai, o ne formalūs, kepurės, kurios neapsaugo per daug veido, kad visuomenė galėtų juos matyti, ir batus, kurie yra protingi arba pakankamai patogus stovėti valandas / vaikščioti “, – sako Messervy. “Manau, kad ponia M. Markle gali šiek tiek susilpninti savo kulnus, kai ji daro begalines takas!”

SUSIJĘS: karalienė Elizabeth gali praleisti šią princo Hario ir Meghan Markle vestuvių dalį

Ryškios spalvos reikalingos minios.

Pagalvokite apie tai kaip praktinę atsargumo priemonę. Royals, ypač karalienė, turi dėvėti “spalvas, kurios yra ryškios, kad jas būtų galima lengvai išrinkti minioje”, – sako Messervy..

Ne, kūno spalvos pėdkelnės nėra reikalavimas

Nepaisant daugelio pranešimų, kad kūno spalvos pėdkelnės yra Karalienės Elžbietos reikalaujama karališkoji taisyklė, Messervy teigia, kad tai tiesiog netiesa ir turi daugiau įtakos negu bet kokiai tradicijai.

“Ne, tai netiesa! Jie gali laisvai rinktis bet kokias norimas spalvų megztines, o dažnai nepermatomos spalvos gerai dirba su drabužiais. Manau, kad vienintelė priežastis, dėl kurios pastaraisiais metais jie pasirinko” nude “, yra ta, kad jie tapo tokia daug madingesnis, o išvaizdos “plikomis kojomis” tapo pamišimas. “

Moterų vyresnio amžiaus šeimos nariai nešioja kelnes už oficialius įsipareigojimus.

Karalienė ir Kembridžo hercogas lanko Westway sporto centrą Londone po gaisro Grenfelio bokšte. Centras yra pagrindinis dėmesys pastangoms remti žmones, paveiktus gaisro Grenfelio bokšte. ��PA

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

“Jūs nematote karališkosios šeimos vyresniųjų narių, dėvėjusių kelnes ar kelnes už oficialius įsipareigojimus”, – sako Messervy. “Atsitiktinumas nuo to karto būdavo atsitiktinis. Manau, kad tai yra labai reta”, – sakė “Gloucesterio kunigaikštienė” ir “HRH Princess Royal”. (Meghan Markle taip pat mėgsta nutraukti šią tradiciją.)

Karaliaus požiūris yra toks pat svarbus kaip ir jos dėvėjimas.

Princas Haris šiandien aplankė vasaros atostogų veiklos sesiją Newham centriniame parke, kuri yra “StreetGames #FitAndFed” kampanijos dalis. Kampanija yra atsakas į neatidėliotiną atostogų bado, izoliacijos ir neveiklumo klausimą, kurį daugelis vaikų visoje JK metu mokosi atostogų metu. Prince Harry prisijungė prie kai kurių žaidimų ir kalbėjosi su “activeNewham” treneriais, pristatydami sesijas apie programos naudą vietos bendruomenei. ⚽️⚽ Vaizdas: PA

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

Kai gerbėjai eina į karaliaus renginius, norėdami pamatyti garsią šeimą asmeniškai, jie dažnai laukia, kol iš tikrųjų nieko nemato. “Messervy” teigia, kad žmonės laukia valandų, kartais net užšalimo lietaus, pralinksminti ir sugauti realaus gyvenimo atlygį. Šeima yra linksma ir gerai apsirengusi dalis, kad gerbtų tas pastangas.

“Jie turi atrodyti nepamirštamai geri, ir tai yra būdas komplimentuoti tuos, kurie stovėjo ir laukė jų, arba dovanoti labdarai, arba taip ilgai dirbo nenuilstamai”, – sako ji..

Jie tinkamai vertina britų dizainerius.

“Manau, kad jie visada bando naudoti britų dizainerius, o tai yra puiki. Pastebėjau, kad jaunesni šeimos nariai bando išsiaiškinti naujus ir naujus, mažai žinomus dizainerius, kurie yra super ir kai kurie mažesni ateliers, pavyzdžiui, [milinner] Vivien Sheriff, su kuriuo mes dirbame, ir [juvelyrikos dizaineris] Jane Taylor, “sako Messervy.

Ačiū visiems ir dėkojame visiems už tokį nuostabų vizitą į Lenkiją ir Vokietiją! Tai buvo privilegija susitikti su daugeliu žmonių ir apsilankyti tokiose neįtikėtose abiejų šalių dalyse

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

“Diana ir Camilla puikiai tarnavo britų mados industrijai, o dabar – Kembridžo kunigaikštystei ir jaunesniems su Beulah, Emilia Wickstead ir kt., Ir Aleksandru McQueen. Karališkoji šeima yra viena iš mūsų didžiausių eksporto / turistų lankomų vietų, ir jų patronažai (ir “Royal Warrants”) yra tiek vertingi britų dizaineriams ir pramonei. “

SUSIJĘS: Meghan Markle dėvi du vestuvines sukneles šiais metais

Royals palieka be rankovių ir trumpos suknelės šalia kelio.

“Jos paprastai nešioja nerūdijančias sukneles ir dažniausiai nešioja drabužius, kurie nėra per trumpi hemline, nes jie liečiasi ir sėdi viešai”, – sako Messervy. (Dar vienas Markle’is, norint atkreipti dėmesį.)

Audiniai pasirenkami atidžiai.

Kiekvienas gabalas, pasirinktas dėvėti per karaliaus vizitą, pasirenkamas atsargiai, iki pat žaliavų, naudojamų drabužių statybai..

“Drabužių spinta yra labai svarbi, o darbuotojai atlieka nuostabų darbą”, – sako Messervy, nurodydamas, kad kartais naujieji dizaineriai pamirština, kaip karališkiems renginiams reikia ilgalaikių drabužių. Medžiagos, pavyzdžiui, šilkas, kuri nesudaro daug, visada padeda šeimai atrodyti geriausiai, nes jie fotografuojami skirtingais kampais. “Galbūt šilkas ir vilnos sumaišys, o ne per daug lino turinio – viskas, ką reikia atkreipti dėmesį į ilgaamžiškumą, bet taip pat sustabdyti negražus kirpimą”, – sako ji.

Princesė Diana wedding royal rules embed
Ronas Bullas

Tai gali atrodyti kaip smulkmeniškas darbas, tačiau Messervy atranda klasikinį princesės Dianos vestuvių suknelę, kad įrodytų savo požiūrį. “Pagalvokite apie Dianos vestuvių suknelę, nuostabią kūrybą, bet kaip ji susitraukė dėl dizainerių patirties stokos”, – sako ji. “Jie išmoko greitai, bet tuo metu buvo labai kritikuojami!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =