Blue Ivy Carter labiausiai įspūdingai brangus apranga iki datos

TK
Courtesy Beyonce.com

Isabel Jones

2017 m. Gegužės 02 d., 11:15 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

“Beyoncé” yra ne vienintelis brangus skonis “Carter”, kuris toli gražu nėra – tiek vyrui Jay Z, tiek 5 metų dukteriui “Blue Ivy” yra žinoma, kad jie išsiveržė į specialius dizainus, kurie mums apgailestauja bet kada išeina studentų paskolas / siekia aukštojo mokslo / moka nuomos, o ne apsipirkti tik Gucci … ** Sigh **

Ypač “Blue Ivy” įkvėpė šiuolaikinių jaunuolių ypač didelę pavydo bangą. Kodėl negalėjo mes būti gimę Beyoncé ?! Viskas būtų taip paprasta.

Kadangi mes esame įsitikinę, kad jūs pastebėjote arba bent manote, kad “Blue” drabužiai yra gana aukšto kainų. Pavyzdžiui, “Kelly” žalia “Gucci” suknelė “Mėlyna”, dėvintoje aukščiau esančioje nuotraukoje, yra mažesnė už vaikus iki 2100 dolerių ir 26 000 suaugusių žmonių (net-a-porter.com). 

VIDEO: 7 priežastys “Blue Ivy Carter” bus geriausia didelė sesuo

 

Jūsų malonumui mes sukūrėme savo brangiausius “Blue” drabužių spintos elementus (kuriuos mes žinome) dėka savo stiliaus (!), Manuelio Mendezo. Mėgaukitės ir bandyk šauk savo miego šoką …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =