Štai ką Devonas Sawa buvo iki Kaspero

Devonas Sawa - Casper
Universal Pictures

Tessa Trudeau

Liepos 21 d., 2017 m. @ 16:00

Jei gimėte amžiumi 90-ųjų ar ankstyvojo amžiaus, tu tikriausiai pasidalink kai kuriais iš mano pagrindinių paauglių šukučių: Jonathan Taylor-Thomas, Freddie Prinze Jr, Erik von Detten, Devon Sawa. Visi trys “Lawrence” broliai privertė mano širdį praleisti ritmą, o tai tik trumpas sąrašas.

Bet tikrą sielvartą kelia tai, kad dauguma mūsų niūrusių jaunų mylių buvo nuo radaro nuo jų dienų dėmesio centre. Geros naujienos: Devonas Sawa ketina vėl pradėti savo gyvenimą. Sawa (iš Casper šlovė), yra priešais Paula Pattoną naujos ABC vasaros dramos serijoje Kažkur tarp, debiutavimas pirmadienį, liepos 24 d., 10.00 val.

SUSIJĘS: 8 televizijos laidos, kurių nenorite praleisti liepos mėnesį

Šou pasirodė Pattonas, motina ir naujienų prodiuseris, nes ji padeda policijai išprovokuoti San Francisko siaubingą žudiką. Kai žmogžudys streikuoja šalia namo, likimo tvistą grąžina laikas nuo pat savaičių iki atakų ir suteikia jai vieną galimybę pakeisti ateitį. Sawa vaidmuo buvo laikomas apsiaustas, tačiau mes negalime laukti jo grįžimo į mažą ekraną. 

Įdomu, ką aktorius buvo iki, nes mes pirmą kartą įsimylėjome jį kaip draugišką mažą vaiduoklį? Slinkite žemyn, kad sužinotumėte.

VIDEO: Moneta: brangiausias visų laikų laidas

 

Štai koks mūsų detektyvinis darbas išsiveržė: 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − = 68