Lost Fanai vis dar nuolat klausia Sonya Walger apie vaidina Penny Widmore parodoje

Šiomis dienomis, Sonya Walger yra žinoma dėl savo vaidmens kaip nusikaltėlio mąstytojas Margot Bishop Sugavimo. Bet geriems gerbėjams kita ABC dramos, su kuria ji startavo, Prarastas, aktorė visada bus prisimenama kaip Penny Widmore. Nors praėjus daugiau nei šešeriems metams po to, kai paslaptingos sci-fi laidos nuėjo į orą, iš tiesų Losčiai iš ten mielai prisimenama, kad Walgeris pavaizdavo nustatytą paveldėtoją, kurio pastangos rasti mylimą žmogų Desmondą Hume (Henry Ian Cusick) galiausiai išgelbėjo “Oceanic Six”. Iki šios dienos proto gerbėjai nuolat atneša Walgero ryšį su The Island, ir jie su jais kreipėsi į mažiausiai tikėtiną (dar panašias vietas) vietas.

“Aš buvu Argentinos pietinio taško gylyje, nacionalinėje parko mylių atstumu nuo artimiausio” Wi-Fi “, o vaikinas pakyla ir eina” Penny “”, – sakė Walgeras neseniai aplankęs StiliujeN.Y.C. biurai. “Aš buvau toks:” Tikrai ?! Ar jūs manęs susipažinę su visais šiais sluoksniais? “Tai nerealu”. Šiuo metu Walgeras yra įpratęs, kad jam kyla klausimas apie ją Prarastas simbolis, kai ji susitinka su gerbėjais, ir su nauja kartos žiūrovų binge-žiūri seriją dabar (tai galima rasti “iTunes” ir “Amazon Video”), ji buvo liudininku išliko galia supernaturiamoje istorijoje iš pirmų rankų.

Prarastas yra jo vienetas “, – sakė Walgeras. “Tai vis dar toks kultūros bandomasis akmuo, kad manau, kad tai bus kažkas, dėl kurio žmonės ilgą laiką sugrįš, pavyzdžiui Žvaigždžių kelias. Aš tiesiog nustebau šou populiarumu. “Žinoma, atgal, kai šou buvo filmuoti, dauguma neturėjo jokios žinios, kiek serijos bus rezonuoja su gerbėjais per ateinančius metus. “Vis labiau pasikliaujama, kad buvo kažką taip neįtikėtinai ilgalaikio”, – sakė Walgeras. “Kuo daugiau laiko eina praeityje, tuo labiau aš tarsi” Wow aš nemanau, kad aš žinojau “.”

Sonya Walger - LOST EMBED
Mario Perez / ABC per “Getty”

SUSIJĘS: Sophia Bush Think Vienas medis kalnasBrooke’as Davisas šį nuostabų karjerą padarė šiandien

Tai daugiausia buvo dėl to, kad Walgerio charakteris nebuvo įvestas iki antrojo sezono pabaigos. “Aš nebuvo vienas iš pagrindinių mesti narių”, – sakė ji. “Aš padariau puikų, nuolatinį vaidmenį, tačiau aš aštuonerius metus nelabai gyvenau Havajuose. Aš tiesiog skridau ir išvažiavau, o aš grojau “Broadway” ir tuo pačiu buvo šešių skirtingų pasirodymų serija Prarastas vyko “.

Sonya Walger - LOST EMBED 2
Mario Perez / ABC per “Getty”

“Walger” gali būti nukreiptas į kitus projektus PrarastasPaleisk, tačiau laikas, kurį ji skiria Penny Widmore žaidimui, neabejotinai paliko savo ženklą televizijos istorijoje. “Aš turėjau visą šį kitą gyvenimą, ir Prarastas buvo tokia pagarda, bet ji niekada nebuvo pagrindinė “, – sakė ji. “Tai buvo tik tas dalykas, kurį galėčiau nuimti ir padaryti, kad būtų pripažintas Prarastas visą laiką yra nuostabi “.

VIDEO: 11 televizijos laidų ir specialių žiūrėti lapkričio mėnesį

 

Ir iki šiol ji yra labai įpratusi atsakyti į savo buvusią ekrano vardą. “Aš atiduosiu” Penny “likusiam gyvenimui”, – sakė Walgeras. “Bet tai puiku. Žmonės vis dar nori apie tai kalbėti, ir aš tai myliu “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 17 =